PEROVİC İŞİ YOKUŞA SÜRDÜ!

PEROVİC İŞİ YOKUŞA SÜRDÜ!

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Belgrad’da Perovic ve avukatı ile bir araya gelerek anlaşmak için masaya oturdu. 2016-17 sezonu için 240 bin Euro ve 2017-18 sezonu için 285 bin Euro'ya Denizlispor’la anlaşan ancak maaşını alamadığı için devre arasında sözleşmesini tek taraflı feshederek ayrılan Slavko Perovic ile Başkan Yardımcısı Taner Atilla Belgrad’da bir araya geldiler.

Avukat ücreti ile birlikte toplam 405 bin Euro tutan alacakları için FIFA’ya başvuracağını belirten Perovic, yeşil-siyahyı yönetime son olarak 225 bin Euro’a kadar indi. Perovic, bu parayı peşin aldığı takdirde alacakları için Denizlispor’a ibra verebileceğini ve anlaşmak için son rakamın bu olabileceğini söyledi.

Yönetim kurulundan 140 bin Euro’ya kadar yetki alan Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ise oyuncuya 140 bin Euro teklifte bulunarak anlaşmak istedi. Ancak taraflar anlaşamayınca Atilla, bu rakamın üzerinde yetkisinin olmadığını belirterek görüşmeden ayrıldı. Atilla, oyuncu Perovic ve avukatından ise tekrar yönetim kurulunda görüşülmek üzere 15 gün ek süre daha istedi.  

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221