Potada şampiyonlar belli oldu

Okul Sporları Basketbol Genç Erkeklerde PEV Fen Lisesi, Genç Kızlarda Serinhisar Anadolu Lisesi takımları şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Potada şampiyonlar belli oldu

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Okul Sporları Basketbol Gençler müsabakaları sona erdi. Hasan Güngör Spor Salonunda müthiş heyecana sahne olan maçlarda okullardan gelen öğrenciler takımlarını büyük bir coşku ile destekledi. Maçlar sonunda kazanan kaybeden birbirini alkışlayarak öğrenciler rekabetin sahada kaldığını gösterdi. Yaklaşık 300 sporcunun ter döktüğü müsabakalar sonunda erkeklerde şampiyonluk ipini PEV Fen Lisesi, kızlarda Serinhisar Anadolu Lisesi takımları göğüsledi.

ŞAMPİYONLAR DENİZLİ’Yİ TEMSİL EDECEK

Ödül töreni öncesi kısa bir konuşma yapan Okul Sporları Şube Müdürü Mesut Gökbulut; müsabakalara katılan tüm sporculara, ailelere ve öğretmenlere özverilerinden dolayı teşekkür etti. Dereceye giren sporcular ödüllerini Okul Sporları Şube Müdürü Mesut Gökbuluk ve Pamukkale Gençlik Spor İlçe Müdürü Zafer Akçay’ın elinden aldılar. İl Birincisi olan okullar ilerleyen tarihlerde yapılacak Türkiye Şampiyonasında Denizli’yi temsil edecek.

İŞTE DERECEYE GİRENLER

Genç Kızlar

 1- Serinhisar Anadolu Lisesi

2- Hasan Tekin Ada  Anadolu Lisesi

3- Yaşar Kımıl Fen Lisesi

4- Hilmi Özcan Anadolu Lisesi

Genç Erkekler

1- PEV Fen  Lisesi

2- Nevzat Karaalp Anadolu  Lisesi

3- Yaşar Kımıl Fen Lisesi

4- TEV Anadolu Lisesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER