Prosinecki ile yollar ayrıldı

Yukatel Denizlispor’un dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında 2-1’lik skorla Yeni Turgutluspor’a elenmesi, teknik direktör Robert Prosinecki’nin geleceğini tartışır hale getirdi.

Prosinecki ile yollar ayrıldı

Yukatel Denizlispor’un dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında 2-1’lik skorla yeni Turgutluspor’a elenmesi, teknik direktör Robert Prosinecki’nin geleceğini tartışır hale getirdi. Maç sonunda gerçekleşen basın toplantısında istifa sinyali veren Prosinecki’nin, yönetimle dün akşam bir araya geldiği öğrenildi. Prosinecki’nin alacak olduğu 5 milyon TL’lik tazminatında indirim isteyen yönetim kurulu 2.5 milyon TL teklif ederken,  Prosinecki’nin 5 milyon TL’de direttiği öğrenildi.

Yukatel Denizlispor yönetim kurulunun bugün bir kez daha teknik direktör Robert Prosinecki ile görüşüp, anlaşma yoluna gitmesi bekleniyor.

SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Yukatel Denizlispor yönetim kurulunun yaptığı açıklamada "Yönetim kurulumuz ve Robert Prosinecki arasında bugün yapılan toplantı neticesinde, kendisi ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrılmasına karar verilmiştir.  Değerli teknik direktör Robert Prosinecki'ye ve ekibine kulübümüze vermiş olduğu hizmetler için teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar diliyoruz." denildi.

Öte yandan Yukatel Denizlispor yönetiminin, teknik direktör Bülent Korkmaz ile telefonda bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER