PROTOKOL TAM KADRO MAÇA GELDİ

Denizlispor’u Eskişehirspor karşılaşmasında protokol yalnız bırakmadı. Vali Hasan Karahan uzun bir aranın ardından yeşil siyahlıların maçına gelirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da her zaman olduğu gibi yerini aldı.

PROTOKOL TAM KADRO MAÇA GELDİ

Yeşil siyahlılara protokolden tam destek. Yeşil siyahlıların Eskişehirspor’u 4-1 mağlup ettiği karşılaşmada Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Pamukkale Kaymakamı Hayretti Balıcoğlu, Eski Merkezefendi Kaymakamı olan ve 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle İnegöl Kaymakamlığına tayin olan Şükrü Görücü karşılaşmayı yakından takip etti.

Yeşil siyahlılarla birlikte hop oturup hop kalkan Denizli protokolü maç sonunda Atatürk Stadyumu’ndan güler yüzle ayrıldı. Uzun süredir Denizlispor’un maçlarına gelmeyen protokol geçtiğimiz günlerde son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin önderliğinde yeşil siyahlılar için toplanmış ve takıma destek yapılacağı açıklanmıştı.

Bu toplanın ardından ilk iç saha maçına neredeyse tam kadro gelen Denizli protokolünün bundan sonraki süreçte maddi manevi yeşil siyahlıların yanında olması bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER