“Rahat bir oyun oynadık”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, “Rahat bir oyun oynadık. Çok fazla pozisyon bulmasak da oyunun gidişatını belirleyen taraftık” dedi.

“Rahat bir oyun oynadık”

Sarı-lacivertlilerde Teknik Direktör Ersun Yanal 2-1 kazandıkları maç sonrası, “2-0’dan sonra oyunu biraz geriye düşürdük. İstediğimiz oyunun rahatlığını alacağımız dakikada, o rahatlığı takımda yapamadık. Katılan oyuncularımız ve gelecek olan oyuncularımız var. Onlarla birlikte gelişerek devam ediyoruz. Kazanmak önemliydi bugün bu kazanmayı sağlayan oyuncularımıza teşekkür ederim. Bu kazanmanın özgüveni ile hep bir adım öne çıkıp hedefimize bir adım daha yürümek adına güzel bir akşamdı” diye konuştu.

Galatasaray-Beşiktaş derbi maçı yorumu

Önümüzdeki hafta oynanacak Galatasaray-Beşiktaş arasındaki derbi maçı ile ilgili de gazetecilerin ‘Ne söylemek istersiniz?’ sorusuna yanıt veren Yanal, “Futbolun kazanacağı bir maç olmasını diliyorum, futbol kazansın ve futbolun dışında hiçbir şey konuşulmasın, sadece futbol konuşulup oynansın. Kimse kimseye saldırmasın, arkasından konuşmasın sadece futbol konuşalım, işimiz sadece futbol olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER