RECEP: “BİZE DÜŞEN SAHADAKİ GÖREVİMİZİ YAPMAK”

Denizlispor’un genç orta sahası Recep Niyaz, Eskişehir maçında zorlanmalarına rağmen kazanmasını bildiklerini söyledi. Niyaz, “Kongre süreci tabi ki bizi etkiledi. Sonuçta buraya verilen sözler üzerine geldik ama yapacağımız bir şey yok. Tek isteğimiz seri galibiyetler alarak tempo tutmak” dedi.

RECEP:  “BİZE DÜŞEN SAHADAKİ GÖREVİMİZİ YAPMAK”

Denizlispor’un yıldız orta saha oyuncusu Recep Niyaz, Denizli’deki son çalışma öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Eskişehir maçında alınan galibiyeti değerlendiren  Recep, oyundan çıkarken yaşananlara da açıklık getirdi. Genç oyuncu, “Çok istekliydim ancak hocamızın tercihine saygı duyuyorum. Zaten hakem de üzerime oynuyordu” diye konuştu.

“KAZANMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ”
Eskişehir maçında alınan 4-1’lik galibiyeti de değerlendiren Niyaz, “Öncelikle rakip ne olursa olsun kazanmak bizim için önemliydi. Bir nevi özgüvenimizi kazanıp tekrar taraftarımızla barışmak istiyorduk. İlk yarı zorlandık ama ikinci yarı öncesinde devre arasındaki konuşmamız etkili oldu. İkinci yarıdaki oyunumuzla kazanmak önemliydi. Amacımız seri galibiyetler elde ederek tempo tutmak” dedi.

“VERİLEN SÖZLER VAR”
“Verilen sözler uğruna buraya geldik” ifadelerini kullanan Niyaz, “ Ben buralıyım bazı konularda sessiz kalabiliyorum ama buraya evlerinden kopup gelen arkadaşlarımız var. Bunlara verilen sözler var. Kongre süreci bizi etkiledi ancak futbolcular olarak yapacağımız tek şey sahadaki görevimizi yapmak. Kongre sonrası bu kulübe gereken değerin verilmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER