Recep Niyaz; “Belki de bu 1 puan bizi şampiyon yapacak”

Altay karşısında takımını 1-0 öne geçiren golü atan ve son golde de penaltıyı alan Recep Niyaz, “ Galibiyet parolasıyla çıkmıştık ancak olmadı. 3-1’den sonra inanarak oynadık. Belki de 1 puan bizi şampiyon yapacak” diye konuştu.

Recep Niyaz; “Belki de bu 1 puan bizi şampiyon yapacak”

6’ncı dakikada attığı şık golle takımını 1-0 öne geçiren Recep Niyaz, 90+4’de penaltı yaptırdı ve maçın kahramanlarından oldu. Maç sonrası buruk sevinç yaşayan 24 yaşındaki oyuncu, “ Her maç bizim için önemli. Altay karşısına galibiyet parolasıyla çıkmıştık. Her puan önemli ama bugün asıl önemlisi 3-1’den geri gelmemiz. Maça golle başladık, sonrasında oyun kontrolünü tamamen Altay’a bıraktık ve oarada zaten 2 tane üst üste gol yedik” dedi.

Duran topta iki kere oyun başlamaz

Karşılaşmanın hakemi Sarper Barış Saka’ya da yüklenen Recep, “Hakemin hatalı kararlar verdiğini düşünüyorum. Çünkü ilk golde önce çabuk başladılar, sonra hamle yaptık. Hakem oyunu durdurdu, tekrardan ellerine aldılar normalde orada el olması lazım. Bir duran top iki kere başlanmaz. Bizimde biraz dalgınlığımıza geldi. İlk yarıda kötü dakikalar yaşadık” ifadelerini kullandı.

3-1’den sonra inanarak oynadık

3-1’den sonra inanarak oynadıklarını kaydeden Recep, “Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Altay’ı da tebrik ederim. İlk maça göre çok farklı bir takım kurmuşlar. İyi bir takım olmuşlar. Her puan çok önemli… Belki bu 1 puan bizi şampiyon yapacak. İnşallah devamı gelecek. Her maç final havasında… Çıkacağımız maçlarda puan ve puanlara talibiz. Adana’ya da galibiyet parolasıyla gideceğiz. Yenemiyorsak bugün ki gibi yenilmeyeceğiz. Orada da her şeyi yapacağız. İnşallah Allah’ın izniyle galip gelmek istiyoruz” dedi.

Onlarla birlikte hedefe ulaşacağız

Taraftara da kısa bir parantez açan yıldız isim, “ Taraftara çok teşekkür ediyorum, inşallah böyle devam ederler. Bu tarz maçlarda ve bu tarz skorlarda duran toplarda ve hakem kendi lehimize olabilecek düdüklerde taraftarın etkisi çok fazla oluyor. İlk dakikadan son dakikaya kadar mağlup olduğumuz dakikalarda bile desteklerini bizden esirgemediler. Sağ olsunlar inşallah böyle devam ederler. Biz şampiyon olacağız ve onlarla birlikte hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211