Recep Niyaz, Çallı gençlerle buluştu

Çal Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa başlattığı "Milli Sporcular Gençlerle Buluşuyor Projesi" sonunda Denizlispor’un yıldız oyuncusu Recep Niyaz öğrencilerle buluştu.

Recep Niyaz, Çallı gençlerle buluştu

Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde "Milli Sporcular Gençlerle Buluşuyor Projemizin" finali gerçekleştirildi. Finalde Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluğa ulaşan Denizlispor’un yıldız ismi Recep Niyaz konuşmacı olarak katıldı ve öğrencilerle buluştu.

Recep’e takım arkadaşı kaleci Hüseyin Altıntaş ve bir zamanlar Denizlispor’da ve A2 Milli Takımı’nda forma giyen Fatih Soyatik eşlik etti.

RECEP: “DENİZLİSPOR’A SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Gelecek sezonda Denizlispor’da kalmak istediğini söyleyen Recep, “ Denizlispor’a sahip çıkmalıyız. Hayatım boyunca hedefim Süper Lig’de forma giyebilmekti. Ama memleketimin takımını şampiyon yapmak daha büyük hayaldi ve bunu başardım. Şimdi Denizlispor ile Süper Lig’de boy göstereceğim. Tüm takım arkadaşlarım ve değerli taraftarlarımız ile bu başarıya ulaştık” diye konuştu ve sporcu öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

ÖĞRENCİLER RECEP’E BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Etkinlikte Recep Niyaz’in geçmişini anlatan ve gollerinden oluşan bir sinevizyon gösterisi sporculara izletildi. Etkinlik sonunda öğrencilerin imza isteğini kırmayan 24 yaşındaki futbolcu fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

PLAKET TAKTİM ETTİLER

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe ve Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, konuşma sonrası da Recep Niyaz’a desteklerinden dolayı plaket taktim etti.

ÖZTEPE: “RECEP NİYAZ’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Düzenlenen proje sonunda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe müdürü Tayfur Öztepe; “Gençlik haftası kapsamında Milli Eğitim müdürlüğümüz ile birlikte sporcularımızla öğrencileri buluşturduk. Şimdi de buraya gelen markamız Denizlispor’umuzun oyuncusu Recep Niyaza teşekkür ederim” dedi.

TEMEL: “RECEP’TEN ZORLUKLARI ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞMASINI İSTEDİK”

Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel ise, “Bu proje kapsamında öğrencilerimizi Milli Sporcularla tanıştırdık. Sporcuların hayatlarındaki zorlukları gençlerimizle paylaşmalarını sağladık. Bu yılki son günümüzde Recep Niyaz’a bizi kırmayıp geldi. Kendisine teşekkür ediyor, futbol yaşantısında başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER