RECEP NİYAZ; “DENİZLİSPOR’A AŞIK OLAN BİRİSİYİM”

Denizlispor’un 20 numarası Recep Niyaz Antalya’da İhlas Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulundu. Çok iyi bir ivme yakaladıklarını ifade eden genç yıldız, “Henüz lig bitmedi. İlk yarıyı tahminimizden daha iyi yerde bitirdik” dedi.

RECEP NİYAZ; “DENİZLİSPOR’A AŞIK OLAN BİRİSİYİM”

Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da takımın dinamosu Recep Niyaz, önemli açıklamalarda bulundu.

ÇALIŞMALARIN MEYVESİNİ ALACAĞIMIZA İNANIYORUM”

 “Hedeflerimizde burada olmak vardı” diyen 23 yaşındaki oyuncu, “ Çok iyi bir ivme yakaladık. Yücel hoca geldikten sonra 7 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 2. sıraya yükseldik. Ligin ikinci yarısına ciddi şekilde hazırlanıyoruz. İyi bir takımız, karakterli bir ekibiz. Her koşulda maçı çevirebilecek güçteyiz. Bazı maçlarda, özellikle de son maçlarda, rakipler oyun anlayışımızı benimsediği için bazen sıkıntılar yaşadık. Bunun da üstesinden geliriz. Kampımız ve gelen oyuncuların takıma uyumuyla ikinci yarıda çıkışımızı sürdüreceğimizi gösteriyor. Lig bitse de çalışmaya devam edeceğiz. Yeni başarılar elde etmek istiyoruz. İyi bir ekibiz ve meyvesini alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

“KÖTÜ BİR TAKIMDA DEĞİLİM”

“Ben kötü bir takımda değilim” ifadelerini kullanan Recep, “Kesinlikle hiçbir zaman kaderime küsmedim küsmem de. Elimden geleni yaptım. İlla ki hatalarım da vardır iyi yaptığım şeyler de vardır. Hayat devam ettiği sürece iyi takım olur, kötü takım olur, futbol olur ya da olmaz, elimden geldiğince mücadele etmeye devam edeceğim. İnşallah bu söylediğim kelimelerin arkasında dururum. İnşallah bu konuşmayı büyük bir takımda yapmak nasip olur. Ben kötü bir takımda değilim, gerçekten Denizlili olarak Denizlispor’a aşık olan birisiyim. İyi bir yerden bahsederken Avrupa’nın önemli ekiplerinden bahsediyorum. İyi bir yerdeyim ve bulunduğum yerden memnunum. Ama çok daha iyisinin olacağına da yürekten inanıyorum” dedi. (İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER