Recep Niyaz; “İlk 2 sene amaç ligde tutunmak”

Yeşil-siyahlıların ‘Yerli Modric’ lakaplı yıldızı Recep Niyaz, "Denizlispor’la büyük başarılar yakalayıp, yakalayıp her futbolcu gibi bende daha büyük takımlarda ve büyük liglerde oynamak istiyorum” dedi. Yeni sezonda tüm takımlara da başarılar dileyen 20 numara, “Bana sorarsınız ilk 2 sene amaç bu büyük ligde tutunmak olacaktır" ifadelerini kullandı.

Recep Niyaz; “İlk 2 sene amaç ligde tutunmak”

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Yukatel Denizlispor’da takımın yıldız ismi Recep Niyaz, yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu. 10 sene sonra Süper Lig’de mücadele edeceklerini aktaran Recep, “ Süper Lige göre takım ve ekip kurulmaya çalışılıyor. Teknik ekip kendi içerisinde güçlendi. Bizimde takım içerisinde ayrılanlar oldu. Gelenler ve gidenler olacak camianın hedefi belli. Bana sorarsanız ilk 2 sene amaç bu büyük ligde tutunmak olacaktır. Ne kadar bu ligde alışkın oyuncular olursa, ne kadar bu ligde devam edersek o kadar iyi olacak” diye konuştu.

“İNŞALLAH SAKATLIKLAR OLMAZ”

“Bizde bu camianın evlatları olarak geçen sene olduğu gibi bu sene de mücadelemizi verip takımımıza katkı sağlamaya çalışacağız” diyen Recep, “ Tüm takımlara başarılar diliyorum. İnşallah kazasız belasız güzel bir sezon olur. Çünkü sezon başında sakatlık olduğu zaman, futbolcu için sezonun geri kalanı zor geçiyor” ifadelerini kullandı.

“BURADA BULUNMAK ONUR VE GURUR VERİCİ”

“Denizlispor Süper Lig’den düştüğünde takımdan ayrılmıştık” ifadelerini kullanan Recep, “ Ben ilk kez Denizlispor’la Süper Lig’de oynayacağım. Biz düşerken buradan ayrılmıştık. İlk geldiğimizde ligde tutmaya çalıştık, bu senede şampiyonluk nasip oldu. Bu camia 10 sene sonra hedeflediği noktaya geldi. Bizde altyapıdan yetişen oyuncular olarak, bu camianın içinde bulunmak ayrıca onu ve gururdu. Hedefimiz Süper Lig’de oynamak. Bu hedefimizi kendi camiamızda gerçekleştireceğimiz için gerçekten şanslıyız. Ve böyle bir senenin içinde bulunacağımız için mutluyuz. Bu ligde hem takım hem de futbolcu olarak kalmak asıl hedefimiz. İnşallah bunu gerçekleştirmek nasip olur” şeklinde konuştu.

“TEKLİFLER VARDI ANCAK….”

Transfer döneminde bazı takımların kendisiyle ilgilendiğini itiraf eden yıldız oyuncu, “ Açıkçası, ufak tefek şeyler vardı. Tekliflerde geldi. Ancak olaylar fazla yoğunlaşmadı ama söylediğim gibi önceliğimiz buradaydı. Burada da şartlar uygun olduğu sürece devam etmek amacım… Burada başarılar yakalayıp, her futbolcu gibi bende daha büyük takımlarda ve büyük liglerde oynamak istiyorum. Nasip olur olmaz, onu bilmiyorum. Önceliğimiz burada başarılı olmak, bunun için mücadelemizi vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER