Recep Niyaz; “Zaferimizi şölen havasında kutlayacağız”

Yeşil-siyahlıların yıldızı Recep Niyaz, bir maç daha kendilerine sıkacaklarını ve mutlu sona ulaşacaklarını söyledi. Kaza kurşununa gitmek istemediklerini ifade eden 24 yaşındaki oyuncu, “Ciddi şekilde önümüzdeki maça hazırlanıyoruz. Futbolun şakası yok. Karabük’ü geçip maçtan sonra şölen havasında zaferimizi kutlamak istiyoruz” dedi.

Recep Niyaz; “Zaferimizi şölen havasında kutlayacağız”

Zoru seven bir camia ve takım olduklarını söyleyen Recep, “ Matematiksel olarak bitmese de şampiyon olduk ama ben hala çok tedirginim. Çünkü futbolun şakası yok. Top kaleye girmedikten sonra galip gelemiyorsunuz. Ciddi şekilde maça hazırlanıyoruz. Bir maç daha kendimizi sıkacağız. Kaza kurşununa gitmek istiyoruz.” diye konuştu.

“GENÇLER MAÇINDA ÇOK GÜZEL AMBİYANS VARDI”

Taraftarlara teşekkür eden yıldız oyuncu, “Gençlerbirliği deplasmanındaki taraftar çok başkaydı. İlk kez böyle gördüm. Çok güzel bir ambiyans vardı. Bizim sezon içerisinde Denizli’de ve deplasmanlarda çok desteklediler ama geçtiğimiz hafta çok başkaydı. Bugüne kadar bizi hep desteklediler. Karabük maçında da bizi yalnız bırakmayacaklarını biliyoruz. Başından beri söylüyoruz, biz karakterli iyi bir takımız. Bu hafta emeklerimizin karşılığını alacağız ve hep birlikte eğleneceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER