RECEP’TE İŞLEM TAMAM

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Recep Niyaz transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Üstek Ankara’da gerçekleştirilen görüşmelerin olumlu geçtiğini ve oyuncunun bonservisini aldıklarını belirtti.

RECEP’TE İŞLEM TAMAM

“Recep’e olan ilgimiz aylardı var” diyen Başkan Üstek, “ Ligin sona ermesinin ardından Recep’e olan ilgimizi göstermiştik. Aklımızdan hiç çıkarmadık. Kendisiyle görüşmemizde de bize sıcak bir geri dönüş yaptı. Sonraki süreçte de Çaykur Rizespor’la görüşmelere başladık. Ciddi bir bonservis sorunu vardı.  Bu konuda da Adalet Bakan Yardımcımız Bilal Uçar devreye girdi. 400 Bin TL’lik rakamı 300 Bin TL’ye düşürdük. Gerekli çalışmaları da yerine getirdik. Recep’te kampa katıldı. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

“taraftar mutlu olsun yeter”
“Recep bize biz Recep’e emanetiz” diyen Başkan Üstek, “ Transfer gerçekleşmediği için içimizde hep bir burukluk vardı ama çok şükür sonunda oldu. Bizim en büyük gayemiz taraftarın mutlu olması. Maddi anlamda yapılması gereken her şeyi yaptık. Forvet ve sağ bek alarak bu işi bitireceğiz. Bize destek olsunlar. Elimizden gelenin fazlasını yapmak için gayret gösteriyoruz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER