Rodallega transfer söylentilerini yalanladı!

Yukatel Denizlispor’da golcü oyuncu Hugo Rodallega, Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönündeki haberleri yalanladı ve Trabzonspor maçı için, “Çok özel maç olacak. Trabzon’da güzel hatıralarım var. Ancak 3 puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Rodallega transfer söylentilerini yalanladı!

Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Yukatel Denizlispor’un golcü oyuncusu Hugo Rodallega, Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönündeki haberlere yanıt verdi.

DENİZLİSPOR EVİM, FENER’LE TEMASIM OLMADI”

Denizlispor’un oyuncusu olduğunu ifade eden Kolombiyalı yıldız, “Denizlispor'a adapte olmak zor olmadı. Kolay bir süreçti. Çok iyi arkadaşlarım var. Buradaki herkes bana evimde gibi hissettirdi. Kendimi burada ailemle birlikte iyi hissediyorum. Denizlispor’da evimde gibiyim. Hiç kimseyle transfer görüşmesi yapmadım. Fenerbahçe ile herhangi bir temasım olmadı” ifadelerini kullandı.

“3 PUAN ALMAK İSTİYORUZ”

Eski takımı Trabzonspor’a rakip olacak olan Rodallega, “ Trabzonspor maçı çok özel olacak. Çok kısa bir süre önce orada oynuyordum. Şimdi Denizlispor’dayım. Ama biz iyi gidiyoruz. Denizlispor olarak güzel bir ivme yakaladık. Trabzonspor maçında 3 puan almak istiyoruz” dedi.

“TRABZONSPOR’A BÜYÜK SAYGIM VAR”

“Trabzonspor’da çok güzel günlerim geçti” diyen Rodallega, “Orada çok güzel hatıralarım var. Ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Trabzonspor’a çok büyük saygım var. Taraftarların da bana saygı duyacağını düşünüyorum. Futbolda değişiklikler olabilir. Her iki takım açısından da güzel bir maç olacak. Oraya gelen herkesin futboldan keyif alacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“FALCAO VERİMLİ OLACAKTIR”

Vatandaşı Falcao hakkında da konuşan 34 yaşındaki golcü, “ Falcao’nun son durumunu bilmiyorum. Bir süredir konuşmadık. Son 2 maçta oynadı. Amacı; gerçek fiziksel kapasitesine ulaşıncaya kadar aldığı süreyi artırmak… 2,5 ay sahalardan uzak kaldı. Toparlanmak kolay değil. Elbette ki takıma yavaş yavaş adapte olacaktır. Falcao büyük bir profesyonel. Tam olarak iyileşince yüzde yüzünü verecektir. Galatasaray taraftarlarını memnun edecek performansa imza atacaktır. Biz Falcao’dan bahsediyoruz. Verimli olacaktır. Falcao ile karşı karşıya oynamak keyifli olacak. Futbolseverlerin hoşuna gidebilecek bir maç olacaktır. Benim için de güzel anların tadını çıkarmak anlamına geliyor. Galatasaray ile Denizlispor arasında oynanacak maçta bu durumun tadını çıkarmak lazım. Böyle bakıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER