ROTA DİYADİN'E DÖNDÜ!

ROTA DİYADİN'E DÖNDÜ!

Denizlispor’da yönetim hoca arayışlarına devam ediyor. Yeşil-siyahlı kurmaylar yeni sezonda takımı tecrübeli bir isme emanet etmek istiyor.

Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek ve kurmayları önce hoca sorununu çözmek istiyor. Çalışmalar kapsamında 1. Lig’de daha önce isim yapmış olan Yücel İldiz ve Hüseyin Kalpar ile görüşen yönetim aradığını bulamadı. Yapılan görüşmelerden sonuç çıkartamayan yeşil-siyahlı idarecilerin Metin Diyadin’i gündemine aldığı ve tecrübeli teknik direktör ile temasa geçeceği öğrenildi.
Metin Diyadin, 1994-1995 sezonunda Denizlispor forması giymiş ve taraftarın sevgilisi olmuştu.

“ÇIKAN HABERLERE İTİBAR EDİLMEMELİDİR”
Bu arada Denizlispor yönetimi resmi yayın organından da teknik direktörlük konusu hakkında bir açıklamada bulundu.

Sosyal medyada ve yazılı basında çıkan haberlere itibar edilmemesini belirten yeşil-siyahlılar şu sözlere yer verdi:
“Değerli taraftarlarımız, sosyal medyada hızla yayılan teknik direktörlük görüşmelerinin sonuçlandığına ve anlaşmaya varıldığına dair haberlere itibar edilmemelidir.
Şuana kadar herhangi bir futbolcu veya teknik direktör ile anlaşma yapılmamış olup yönetim kurulumuz en doğru, en faydalı teknik direktör ve futbolcularla anlaşmalar gerçekleştirebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Bu noktada, taraftarlarımızın ve kamuoyunun basın-yayın ve sosyal medya organlarında yer alan transfer iddialarına değil, kulübümüzden yapılacak resmi duyurulara itibar etmesi önem arz etmektedir.
Kulübümüz gerçekleştirdiği anlaşmaları en doğru ve en hızlı şekilde kulübümüzün resmi sayfalarından siz değerli taraftarlarımıza bildirecektir. İlgili haberleri ilk önce büyük Denizlispor taraftarı öğrenecektir.”
Denizlispor Kulübü

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER