'SADECE YORUM YAPMAKLA TARAFTAR OLUNMUYOR'

'SADECE YORUM YAPMAKLA TARAFTAR OLUNMUYOR'

Denizlispor Kaptanı Veli Acar, önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya üzerinden yapılan eleştirilere dikkat çeken Veli, “ Sadece yorum yapmakla taraftarlık olmuyor” diyerek takıma ve arkadaşlarına sahip çıktı. Okyanusu geçtiklerini ifade eden Kaptan, “ Her şey bizim elimizde. Zor bir maç bizi bekliyor. Taraftarımızın çektiği çilenin karşılığını vereceğiz” dedi.

Denizlispor’un son haftalarda forma ismi Kaptan Veli Acar, Gaziantepspor karşılaşması hazırlıklarının iyi gittiğini ifade etti. Basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Kaptan, “ Ben Denizliliyim ve Denizlisporluyum. İyi çalışıyoruz. Maç 90 dakika eleştirileri anlıyoruz ama sadece yorum yapmakla olmaz” diye konuştu.

Samsun’dan alınlarının akıyla çıktıklarını ifade eden Kaptan Veli Acar, “ Puan ve puanlar için gitmiştik. 2-0’dan zor bir atmosferde oyunu lehimize çevirdik. Söylenecek fazla bir şey yok. Bu maç geride kaldı. Önümüze bakacağız” dedi.

“BİZİ DESTEKLEYENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
“Bizi Samsun’da ve her maçta koşulsuz destekleyen kardeşlerime, abilerime ve gerçek Denizlispor taraftarına teşekkür ediyorum” diyen Veli, “ Maçtan sonra herkes sevinçliydi. Maç 90 dakika. Hakemin bitiş düdüğüyle hiç bir şey bitmiyor. Sosyal medyada takım arkadaşlarımıza ve bize olur olmadık şeyler söylendiğini duyduk. Bize de bir şeyler geliyor. Sosyal medya üzerinden farklı şekillerde yorumlar yapılıyor.  Bizi zor duruma düşürecek kişileri hiçbir zaman Denizlispor taraftarı olarak görmedim. Bizim yanımızda olanlar her türlü zorluklara katlanıyorlar. Sadece yorum yapmakla taraftarlık olmuyor” dedi.

“BASİT GÖRÜNSEDE ZOR BİR MAÇ BİZİ BEKLİYOR”
Okyanusu geçtik derede boğulmak istemiyoruz diyerek dikkatli olmaları gerektiğini belirten Veli, “ Her şey bizim elimizde. Dışarıdan basit görünse de çok zorlu bir karşılaşma bizleri bekliyor. Sonuçta dirençli bir takımla karşılaşacağız. İlk yarı orada 10 kişiye karşı 60 dakika gol bulamamıştık. Allah’ın izniyle ligde kalacağız. Taraftarımızın da çektiği eziyetin karşılığını vereceğiz” diye konuştu.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”
Son haftalarda yükselen form Grafiği ile formayı kapan kaptan, “ İdmanlarda elimizden geleni yapıyoruz. Çok çalışıyoruz. Sonuçta hoca kim daha faydalı ise onu oynatmaya çalışıyor. Burada çok değerli 23 tane arkadaşımız var. Hocanın kafasında belirlediği bir 11 var. Sonuçta yaşın hiçbir önemi yok. Ne kadar mücadele edildiğini, emek verildiğini herkes görüyor. Ben Denizliliyim, Denizlisporluyum elimizden geleni yapmaya ve sorumluluk almaya çalışıyoruz “dedi.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER