SAHA KARIŞTI, SERTLİK HOROZ’U ÇOK ZORLADI

Elazığsporlu futbolcuların saha içindeki agresif hareketleri sahayı karıştırdı. 60. Dakikada Mehmet Akyüz’ün direkten dönen şutunun ardından iki takım oyuncuları birbirine girdi.

SAHA KARIŞTI, SERTLİK HOROZ’U ÇOK ZORLADI

Denizlispor, Elazığspor karşılaşmasında sertlik düzeyi zaman zaman aşıldı. Elazığlı futbolcular skorunda verdiği psikolojiyle sahayı adeta ringe çevirdi. Konuk ekipte Mehmet 82. Dakikada kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

SAHA BİR ANDA KARIŞTI
Ziya Alkurt’un  60. Dakikada rakibinden katığı topta  hızla kaleye yönelen Mehmet Akyüz’ün ve vuruşu direkten dışarı çıktı.

Bu pozisyonda Ziya’nın Adem Alkaşi’ye faul yaptığını düşünen Elazığsporlu futbolcular hakem Özgüç Türkalp’in devam kararına çok sinirlendi ve ardından Kaptana yüklendi. Akyüz’ün kendisine küfür eden Bjarnason’la itişmesi karelere yansıdı.

OYUNCULARI AYIRMAK KOLAY OLMADI
Bu olayın ardından Abdülkerim Bardakcı’da İzlandalı’ya tepki gösterirken, olaya diğer futbolcularında karışmasıyla yedek kulübeleri devreye girdi.

Mehmet Yiğit, yeşil siyahlı futbolcularla itişirken savunma oyuncusu Tahacan Velioğlu da Mehmet’in üzerine yürüdü ve tansiyon bir türlü dinmek bilmedi.

Kaleci Soner Şahin’de olaylara dahil oldu ve uzun süre duran oyunda hakem Denizlispor’dan Abdülkerim, konuk ekipten de Mehmet Yiğit ve Emre Öztürk’e kart gösterdi.

Teknik Direktör Osman Özköylü de kenarda oyunculara sakin olması konusunda sık sık uyarılarda bulundu.

Oyunun geri kalan bölümünde de Burak, Deniz Vural, Mehmet Taş ve Ziya Alkurt’ta konuk ekibin sert oyunundan nasibini aldı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221