ŞAMPİYON DENİZLİ STARSPOR!

ŞAMPİYON DENİZLİ STARSPOR!

2017-2018 Futbol Sezonunda 9 Hafta süren Denizli 1. Amatör Küme Play-off mücadelesi sonunda başarılı olan ve Süper Amatör Lig’e çıkan takımlara hafta sonunda Saraçoğlu Stadında düzenlenen törenle kupaları verildi.

Denizli 1. Amatör Küme Play-Off’ta hedefe ulaşan takımlara ödülleri verildi.  Ligi zirvede bitiren Starspor ve takipçileri Kalınkozspor ile Çamelispor kupalarını aldı. Ligi 25 puanla bitiren Starspor şampiyon olurken, son karşılaşmada Çamelispor’u 1-0 mağlup eden Kalınkozspor 22 puanla 2’nci, 19 puanda kalan Çamelispor 3’üncü olarak sezonu tamamladı ve Denizli Süper Amatör Lig’e çıkmayı başardı.

Saraçoğlu Stadı’nda düzenlenen kupa törenine; Denizli ASKF Genel Sekreteri Kemal Karaoğlan ve Yönetim Kurulu üyeleri Ünal Coşkun, Ayşe Sarıkaya, İsmail Tolcu, İbrahim Eroğul, Çağatay Bostancı ve İlhan Üşür, Denizli ASKF Danışmanı Mehmet Tuncer, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve S.A.L. ve 1. Amatör küme Tertip komitesi üyesi Fahrettin Aşçı katıldı.

9. Hafta süren Play- Off mücadelesi sonunda 8 galibiyetle 25 puanda ligi şampiyon tamamlayan Denizli Starspor, kupasını Denizli ASKF Yönetim Kurulu üyesi İlhan Üşür’ün elinden aldı. Kalınkozspor’a kupasını Denizli ASKF Başkan Yardımcısı Ayşe Sarıkaya, Çamelispor’da Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun’dan alarak büyük sevinç yaşadı.

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER