ŞAMPİYON KUPASINA KAVUŞTU

ŞAMPİYON KUPASINA KAVUŞTU

2017-2018 Futbol Sezonu Süper Amatör Lig Şampiyonu Serinhisarspor kupasını aldı. Şampiyon, Karşıyaka Saraçoğlu sahasında Yağmur İzalasyon Akhanspor ile oynamış olduğu müsabaka sonrasında kupa sevinci yaşadı.

26 haftada 24 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 73 puanla ligi zirvede bitiren Serinhisarspor, sezon boyunca 85 gol attı, kalesinde 8 gol gördü. Müsabakayı Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Kemal Karaoğlan ve Yönetim Kurulu üyeleri Ünal Coşkun, İsmail Tolcu, İbrahim Eroğul ve Futbol il Temsilcisi Musa Coşkun ve Denizli ASKF Hakem Danışmanı Mehmet Tuncer birlikte izledi.

Bölgesel Amatör Lige yükselen Serinhisarspor’a kupasını Denizli ASKF Genel Sekreteri Kemal Karaoğlan ve yönetim kurulu üyeleri Ünal Coşkun, İsmail Tolcu, İbrahim Eroğul ve Futbol il Temsilcisi Musa Coşkun ve Denizli ASKF Hakem Danışmanı Mehmet Tuncer birlikte verdi.

“BAL’DA BAŞARILAR DİLERİZ”
Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’da resmi sitesinden yaptığı açıklamada Serinhisarspor’u kutladı. Resmi siteden yapılan açıklamada şu sözler yer aldı: “Bu büyük başarıya imza atan başta Kulüp Başkanı Sayın Şükrü Averi’yi, Yönetim Kurulu üyelerini, teknik ve idari kadro ile futbolcularını, sezon boyunca desteklerini esirgemeyen Serinhisarspor taraftarlarını ve emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyoruz. Serinhisarspor’a 2018-2019 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de başarılar dileriz.”

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER