“ŞAMPİYON OLURSAK SAÇLARIMI KAZITACAĞIM”

Yeşil siyahlıların tecrübeli savunma oyuncusu Kerem Can Akyüz, 2-3 hafta içerisinde işlerin rayına oturacağını ve her şeyin güzel olacağını belirtti. 28 yaşındaki oyuncu sezon sonunda şampiyon olmaları halinde de saçlarını kazıtacağını söyledi.

“ŞAMPİYON OLURSAK SAÇLARIMI KAZITACAĞIM”

Denizlispor’da 3’üncü sezonunu geçiren ve takımın en tecrübeli isimleri arasında yer alan Kerem Can Akyüz, yeni kurulan bir takım oldukları için aksaklıklar olabileceğini ancak ilerleyen süreçte bütün sıkıntıların üstesinden geleceklerini söyledi. Deneyimli oyuncu şampiyonluğa ulaşmaları halinde uzun saçlarını da kazıtacağını açıkladı.

“KARAMSAR BİR DURUM YOK, HER ŞEY GÜZEL OLACAK”
Gazişehir karşısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirten Kerem Can, “  Yeni takım olduğumuz için bazı aksaklıklar olabilir ancak maçın genelinde iyi bir oyun ortaya koyduk. Pozisyonlarımızda var. Mehmet Akyüz o golü atmış olsa çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. Ne yazık ki futbol böyle, Mehmet Abi bunun telafisini fazlasıyla yapacaktır. Kötü bir durum yok, atamayana atarlar. Bireysel olarak da iyi oynadık, havalar sıcak yaz aylarında futbol oynamak kolay değil. Bundan sonrası iyi olacaktır, karamsar bir durum yok. Her şey güzel olacak” dedi.  Kerem Can, çalışmaların iyi ve yoğun geçtiğini söyledi. Kamp sonrası yorgunlukların olduğunu belirten deneyimli sol bek 2-3 hafta içerisinde takımın rayına oturacağını söyledi.

ÇOK ZOR MAÇ OLACAK
Adana Demirspor’da 2-5 sezon oynayan ve birçok başarı elde eden 29 yaşındaki oyuncu, “  Adana Demirspor maçları benim açımdan çok duygusal geçiyor. 2.5 sene orada oynadım. Şampiyonluk gördüm ve iki kez play-off oynadım. Çok zor maç olacak. Onlarda iyi bir kadro kurdular. Zamanla iyi bir takım olacaklar. Bizde de kaliteli usta ayaklar bulunuyor. İnşallah 3 puanla dönen taraf biz oluruz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER