ŞAMPİYONLAR MERKEZEFENDİ’DEN ÇIKTI

Merkezefendi Belediyesi’nce ilçeye kazandırılan Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde, ücretsiz tenis dersleri alarak Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Muğla’da düzenlenen 8-9-10 yaş bölge turnuvasına katılan Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, altın madalyayla Denizli’ye döndü. Minikler kazandıkları bu başarıyla Merkezefendi’nin gururu oldu.

ŞAMPİYONLAR MERKEZEFENDİ’DEN ÇIKTI

Merkezde verilen tenis kurslarına katılarak iyi birer tenisçi olma yolunda başarıya imza atma hedefine yönelen Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, Merkezefendi’nin gururu olmayı başardı. Sporcular, 6-7 Eylül tarihlerinde Muğla Tenis Kulübü’nde düzenlenen ve 42 sporcunun katıldığı turnuvada, 8 yaş kategorisinde 6’da 6 yapan sporcular, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayarak altın madalyanın sahibi oldu.

“SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Şampiyon olan sporcularla gurur duyuyorum” dedi. Başkan Subaşıoğlu, “Spora ve sporcuya önem verdiğimizi her zaman her platformda dile getiriyoruz. Bunun için de yatırımlarımızı yapıyoruz. Spora yaptığımız yatırımların meyvesini almaya başladık. Selçukbey Spor Eğitim Merkezimizden yetişen çocuklarımız Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, Muğla’da düzenlenen turnuvada şampiyon oldular. Her ikisiyle de gurur duyuyorum. İnşallah bu merkezimizden daha nice şampiyonlar yetişecek. Buna inanıyoruz. Tekrardan şampiyon sporcularımızı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

SPOR SERVİSİ               

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193