'ŞAMPİYONLUK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ'

'ŞAMPİYONLUK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ'

 'ŞAMPİYONLUK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ'
banner22

Denizlispor’a Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den destek geldi. Yeni yönetimin seçilmesinin ardından takımın şampiyonluğa oynaması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Bakan Zeybekci, “ Yapılması gereken her şeyi yapacağız” dedi.

Denizlispor’da Bakan Zeybekci’den müjdeli haber geldi. Yeniden başkanlığa seçilen Başkan Mustafa Üstek ve yönetimi ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Bakan Zeybekci, takımın şampiyonluğa oynaması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının garantisini verdi.

“BU SENE FARKLI OLACAK”
Eski başkan seçildi ve birkaç yönetici değişikliğine gittiklerini görüyorum diyen Bakan Zeybekci, “ Geçen gün kendileri ile bir araya geldik. Yeni sezonla ilgili olabilecek şeyleri konuştuk. Bu sene Denizlililer Denizlispor’u çok farklı bir şekilde görecek. Denizlispor’a şampiyonluk iddiası ile yapılması gereken her şeyi yapacağız. Bir kere şöyle bir gayret edelim, olması gereken yere götürelim” dedi. 
Ayrıca Bakan Zeybekci yakında Denizlispor ve Denizli'de spor ile ilgili çok önemli bir bilgiyi paylaşacağız diyerek akıllara yeni stadyum mu geliyor soruları oluşmasına neden oldu.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER