“SAMSUN’DA GÜZEL BİR ORTAM VAR”

Samsunspor’la 3 yıllık sözleşme imzalayan Erhan Kartal DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Denizlispor’un kalbinde her zaman ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Erhan, “ İleride tekrardan Denizlispor’a dönmek istiyorum” dedi

“SAMSUN’DA GÜZEL BİR ORTAM VAR”

Denizlispor’un  uzun süre gündeminde yer alan ancak yeşil siyahlılarla anlaşma sağlamayan Erhan Kartal, 2. Lig ekibi Samsunspor’la 3 yıllık mukavele imzaladı. 1. Lig’den çok sayıda teklif almasına rağmen Samsunspor’u tercih eden Erhan, “ Samsun’da çok güzel bir proje var. İlk yılımızda 1. Lig, ardından da Süper Lig’e çıkacağız. Orada güzel işler yapmak istiyoruz. Bu yüzden tercihim Samsun’dan yana oldu” diye konuştu.

“SAMSUN’DA HEDEF 2 YILDA SÜPER LİG’E ÇIKMAK”
“Samsunspor’a gittiğim için çok mutluyum” diyen yıldız oyuncu, “ Kısmetimizde Samsun varmış. Denizlispor’la görüşmüştük ama nasip olmadı. Kendi şehrimde oynamak istiyordum. Artık gelecek bir bahara kaldı. Samsunspor’da güzel bir ortam var. Oradaki planlar bana uyduğu için 3 yıllık anlaşma sağladım. İyi bir kadro kuruluyor. Hedefimiz 2 yıl içinde Süper Lig” dedi.

DENİZLİSPOR YERİ SÜPER LİG

“Denizlispor benim her zaman kalbimde olacak” diyerek sözlerine devam eden Erhan, “ Denizlispor’a oynarken bile böyle düşünüyordum.  Bende her zaman ayrı bir yeri var. Taraftar bana geride bıraktığımız olaylardan dolayı kızgındı. Kötü söylemler söylendi. Olmayan şeyler yazıldı. Onlardan tek dileğim Denizlispor’u yalnız bırakmasınlar. Süper Lig’i hak ediyorlar” dedi. Samsunspor’un da büyük bir camia olduğunu belirten Erhan, “ Türkiye’nin en büyük taraftar ve camialarından birine sahibiz” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER