SAMSUNSPOR, YILMAZ VURAL'I ŞİKAYET ETTİ

SAMSUNSPOR, YILMAZ VURAL'I ŞİKAYET ETTİ

Samsunspor, yaptığı açıklamalarla gündemi meşgul eden Yılmaz Vural’ı TFF ve PFDK’ya şikayet etti. Kritik karşılaşma öncesi kılıçlar çekilirken, pazar saat 13:00’te başlayacak olan karşılaşmanın olaylı geçmesi bekleniyor.

Denizlispor’u yakından ilgilendiren Eskişehirspor-Samsunspor karşılaşması öncesi iki takım birbirine girdi. Yılmaz Vural’ın , ‘Beni TFF’den aradılar. Eskişehirspor, çok büyük bir camia. Düşmemesi lazım. Oraya git’ şeklindeki açıklamasının ardından alevlenen tartışmalara Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz farklı bir boyut kazandırdı.

“Yılmaz Vural, sizi TFF’den kim aradı?” Yılmaz Vural’ın TFF’den kendisini kimin aradığının açıklamasını isteyen Başkan Karayılmaz, “Futbol oynanırken dışarıdan da bir takım etkenlerin saha içerisine etki etme amaçları bizleri zorunlu bir açıklama yapmaya itti. Dün de bir antrenör emekçisi dediğimiz, Türk futbol tarihinde antrenörlük kariyerinde istediği yere ulaşmakta hep güçlük çekmiş değer verdiğimiz antrenör arkadaşımızın çıkıp da, ‘Beni TFF’den aradılar. Eskişehirspor, çok büyük bir camia. Düşmemesi lazım. Oraya git’ dediler lafını dehşet içerisinde karşıladık. Eskişehirspor büyük camia ama Samsunspor’u da küçümsemesinler” dedi. Başkan Karayılmaz.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER