Şanslı taraftarlar, Denizlispor’un antrenmanını izledi

Yukatel Denizlispor'un youtube kanalı üzerinden başlattığı çekiliş ile hediye forma kazanan ve antrenmanı izleme şansı yakalayan 3 taraftar, yeşil-siyahlı takımın antrenmanını izleme imkanı buldu.

Şanslı taraftarlar, Denizlispor’un antrenmanını izledi

Yukatel Denizlispor, ‘Yerin Dolmaz’ mottosuyla taraftarlarına youtube kanalı üzerinden hediye forma ve antrenmanı izleme şansı sundu. Binlerce katılımcının yer aldığı çekilişte Mehmet Koçak, Buğrahan Kırgıl ve Muhammet Erdağ, talihli isimler olarak belirlendi. Talihli 3 taraftar, yeşil-siyahlı takımın antrenmanını, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde izleme imkanı buldu. Kendilerine hediye edilen formaları Başkan Ali Çetin'in elinden alan taraftarlar, yönetim kurulu üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Onların desteği bizler için çok önemli”

Taraftarlar ile özel olarak ilgilenen Başkan Çetin, bundan sonraki süreçte bu tür uygulamaların devam edeceğini belirtti. Başkan Çetin, “Taraftarlarımız ile bütünleşmeyi, onlar ile iç içe olmayı çok istiyoruz. Pandemi dönemi boyunca onlardan ayrı kaldık ve eksikliklerini çok hissettik. En yakın zamanda taraftarlarımızı tekrardan stadımızda görmek istiyoruz. Onların desteği bizler için çok önemli" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER