Sarayköyspor şampiyon oldu, Bölgesel Amatör Lig’e çıktı!

Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele eden Sarayköyspor, sezonu şampiyon olarak bitirdi. Ligin 26.haftasında Saraçoğlu Spor Sahası’nda Dokuzkavaklar ile 1-1 berabere kalan ve 70 puanla ligi lider tamamlayan Sarayköyspor, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) ‘Merhaba’ dedi.

Sarayköyspor şampiyon oldu, Bölgesel Amatör Lig’e çıktı!

Denizli Süper Amatör Lig’de mükemmel bir sezon geçiren Sarayköyspor, mutlu sona erdi.

Bir sezon boyunca emeğinin meyvesini şampiyonlukla taçlandıran kırmızı siyahlılar, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) ‘Merhaba’ dedi. Ligin 26. haftasında Saraçoğlu Spor Sahası’nda Dokuzkavaklar ile 1-1 berabere kalarak 70 puanla ligi lider tamamladı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle Sarayköylülere büyük mutluluk yaşatan Sarayköyspor, ilk sevincini de sahada kupayı kaldırarak yaşadı. Futbolcular, teknik heyet, taraftarlar ve takımın en büyük destekçisi Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, taraftarla iç içe olup dakikalarca ‘şampiyon Sarayköyspor’ tezahüratı ile ilçeyi inletti. Kutlamalar gün boyunca devam etti.

ŞAMPİYONLUĞU MAWOYEKA'YA ARMAĞAN ETTİ

Hak ederek şampiyonluğa ulaştıklarını ifade eden Başkan Özbaş, “ Muhteşem bir sezonun ardından şampiyonluk kupasını ilçemize getiren Sarayköysporlu futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve yönetimini tebrik ediyor; takımımızı hiç bir zaman yalnız bırakmayan büyük taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu şampiyonluğumuzu Sarayköysporumuzun oyuncusu olan ve geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Ekundayo Ebenezer Mawoyeka'ya kardeşimize armağan ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER