Savunmacılar umut dağıttı

Yeşil-siyahlıların savunmadaki yeni transferleri Cristian Sapunaru ve Mustafa Yumlu, yeni sezon öncesi umutlu konuştu. Kayserispor’dan takıma katılan Sapunaru,  “Hedefimiz bu ligde yer edinmek” derken, Yumlu ise, “Güzel bir yapılanmanın içine giriyoruz. En büyük hedefimiz ligde kalıcı olmak” dedi.

Savunmacılar umut dağıttı

Yukatel Denizlispor’un savunmadaki iki yeni transferi Cristian Sapunaru ve Mustafa Yumlu, yeni sezon öncesi hedefler konusunda açıklama yaptı.

“LİGDE YER EDİNMEK İSTİYORUZ”

“Farklı oyuncuların olduğu ve tamamlanmamış yeni bir ekibe geldim” diyen Sapunaru, “Umarım en yakın zamanda takımı tamamlarız. Yıllardır 2. Lig'de olan bir takımdan bahsediyoruz. Öncelikli hedefimiz, iyi bir guruba sahip olmak ve bu ligde yer edinmek” dedi.

“BİZİ HER KOŞULDA DESTEKLESİNLER

"Umarım lig tüm takımlara ve bize hayırlı olur, sakatsız bir sezon geçiririz” diyen Mustafa Yumlu ise, “ Denizlispor adına güzel bir sezon geçirmek istiyoruz. Kulüp renklerinden dolayı yabancılık çekmeyeceğimi düşünüyorum. Güzel bir yapılanmanın içine giriyoruz. En büyük hedefimiz ligde kalıcı olmak. Ligde tecrübesiziz ama biz de buna katkı sunmaya geldik. Güzel bir ekiple, arkadaşlarımızla, küme düşen değil, her zaman bu ligde yer alan bir takım olmak istiyoruz. Taraftarlarımızdan da bir isteğimiz var. Bizi her koşulda desteklesinler. Onlardan tek isteğimiz, kötü günde de yanımızda olmaları” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER