SEÇİM 6 ARALIK’TA OLACAK, ÇETİN YÖNETİMİNİ YENİLEYECEK

Kongre kararı alan yeşil siyahlılar resmî yayın organından bir açıklama yayımladı. Mevcut Başkan Ali Çetin’in tek liste halinde seçime gireceği ve yönetimini yenileyeceği kaydedildi.

SEÇİM 6 ARALIK’TA OLACAK, ÇETİN YÖNETİMİNİ YENİLEYECEK

Kongrenin 6 Aralık’ta Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirileceği açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: 

Şampiyonluğa tüm şehir olarak inandığımız bu sezonda daha şeffaf, daha verimli ve daha üretken bir yönetim şekline ihtiyaç olduğundan dolayı olağanüstü kongre kararı almış bulunmaktayız.

Bu karar yönetim kurulu kararı ile seçilen Başkanımız Ali Çetin’in görevini daha verimli bir şekilde yürütebilmesi için kendi yönetim kurulu üyelerini belirlemesi ve Denizlispor menfaatleri göz önüne alınarak alınmıştır.

Daha güçlü bir yönetim ile o senenin bu sene olacağına inanıyor, MEVCUT BAŞKANIMIZ ALİ ÇETİN'İN KONGREDE YENİ BİR LİSTE İLE TEKRAR ADAY OLACAĞINI kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

Vizyon sahibi bir yönetim oluşturmak isteyen Başkanımız Ali Çetin’in kararı doğrultusunda oybirligi ile kabul edilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık’ta Denizli Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir. İlk kongrede seçim sürecini tamamlayarak takımımızın başarısına odaklanmak öncelikli hedefimizdir.

Tek hedefimiz olan şampiyonluğun bu yoldan geçtiğini inandığımız için almış olduğumuz kongre kararımızın Denizlispor camiasına hayırlı olmasını dileriz.”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER