ŞEMİKLER'DE KEMİK SESLERİ DUYULUYOR

ŞEMİKLER'DE KEMİK SESLERİ DUYULUYOR

Denizlispor, Balıkesirspor Baltok karşılaşması hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti. Antrenmanda iyi olan sahada da iyi olur şeklinde demeçler veren Tekke, oyuncularına da bu mesajı verdi. Sezonun sonuna doğru gelinirken Şemikler’de kemik sesleri duyulmaya başlandı.

Yeşil-siyahlılar zorlu Bal-Kes karşılaşması hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Fatih Tekke, oyuncuları ile yakından ilgilenirken takımın moralli olması ise dikkatlerden kaçmadı.  Düz koşu ile başlayan antrenman açma germe hareketleri ile devam etti. 5’e 2 top kapma çalışması ile devam eden idman, taktik antrenman ile sona erdi. Tekke, özellikle hücum oyuncuları ile özel ilgilenirken rakibi uzaktan şutlarla tehdit etmelerini söyledi.

OYUNCULAR TEKKE İLE KENDİNE GELDİ
Denizlispor’da Fatih Tekke’nin gelmesi birlikte takım içi rekabet en üst düzeye çıktı. Haftalar boyunca formaya hasret kalan Tahacan’ı en kritik karşılaşmalarda çekinmeksizin sahaya süren Tekke, oyunculara da çalışan formayı giyer mesajı veriyor. Geldiği günden bu ya sadece yedek kaleci Hüseyin ve genç Alperen’i oynatmayan Tekke, bu oyuncuların dışında herkese şans verdi.

Tekke’nin antrenman performansının kendisi için çok önemli olduğunu belirtmesi ile adete Şemikler’de kemik sesleri de duyulmaya başladı. Oyuncuların çalışmasından son derece memnun olan Tekke’nin kadro tercihlerinde de bazen zorlandığı kaydedildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER