ŞENOL GÜNEŞ İSTEDİ! DENİZLİSPOR’DA “O İSİM” BEŞİKTAŞ YOLCUSU MU?

Teknik Direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda sağ bek alacak olan Beşiktaş’ta transfer komitesinin, Denizlispor’un 24 yaşındaki oyuncusu Muhammed Himmet Ertürk’ü alternatifleri arasına aldığı kaydedildi.

ŞENOL GÜNEŞ İSTEDİ! DENİZLİSPOR’DA “O İSİM” BEŞİKTAŞ YOLCUSU MU?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in savunmaya takviye yapılmasını istemesinin ardından harekete geçen siyah beyazlıların transfer komitesi Denizlispor’un savunma oyuncusu Muhammed Himmet Ertürk’ü listesine aldığı öğrenildi.

EN GÜÇLÜ ADAY ŞENER!

Siyah beyazlılarda sağ bek için en güçlü adayın Fenerbahçeli Şener Özbayraklı olduğu ifade edilirken, diğer adayların ise  Bak Spor’dan 19 yaşındaki Suat Kaya ve Denizlisporlu Muhammed Himmet olduğu kaydedildi.

BEŞİKTAŞ ALT YAPISINDA YETİŞTİ

Denizlispor’dan maaşını alamadığı için Türkiye Futbol Federasyonu’na ihtar çeken Muhammed Himmet, Beşiktaş altyapısında forma giymişti. Genç oyuncunun siyahlı beyazlı takımdan teklif gelmesi durumunda hayır demesi beklenmiyor. Denizlispor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki savunma oyuncusu hakkında yönetiminde nasıl bir tavır takınacağıysa merakla bekleniyor.

11 MAÇTA 1 GOL ATTI

Muhammed bu sezon yeşil siyahlı forma altında 9’u ligde 2’si kupada olmak üzere 11 karşılaşmada 600 dakikada süre aldı ve 1 gol attı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER