ŞİMŞEK; 'İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRİYORUZ'

ŞİMŞEK;  'İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRİYORUZ'

Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek yeni sezon hazırlıkları hakkında açıklamalarda bulundu. Şimşek; “ Erzurum ve Afyon’da çok iyi bir çalışma ortamı vardı. Artık Denizli’de lige hazırlanıp, lige hazır gele geleceğiz” dedi.

Geride bıraktıkları zaman içerisinde çok iyi çalıştıklarını belirten Teknik Direktör Yusuf Şimşek; “ İyi yoldayız. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Oyuncularla aramızda güzel bir iletişim var.  Hazırlık maçlarında da bunu sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Ama yetmez.  Üstüne koymamız gerekiyor. Önümüzde lig için 10 günlük bir süre var. Bu zaman içerisinde futbolcularımıza daha iyi şeyler vermeye çalışacağız. Sezona güzel bir giriş yapacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

“BİRBİRİNİ TANIYAN BİR TAKIMIZ”
Denizlispor taraftarının beklediği takımı çok yakında göreceğini belirten Yusuf Şimşek  ; “ Ligler başladıktan sonra her takım belli sıkıntılar çekiyor. 4-5 haftalık bir süreçte yeni transferlerin durumu, hava şartları ve takımın oturmamasından dolayı aksaklıklar oluyor. Ama biz biraz daha avantajlı konumdayız. Birbirini tanıyan bir takıma sahibiz. Bu farkımızı sahaya yansıtabilirsek gerçek Denizlispor’u en yakın zamanda gösteririz” dedi.

“ADANA’DAN GÜZEL BİR SONUÇLA DÖNECEĞİZ”
Ligde ilk haftada karşılaşacakları Adanaspor’u analiz ettiklerini söyleyen Yusuf Şimşek; “ Adanaspor’u yakında takip ediyoruz. Elimizde oynadıkları karşılaşmalardan görüntüler ve veriler var. Onlarda kadrosunu büyük ölçüde korudu. Transferlerde yaptılar. Biz rakip takımda gördüklerimizi oyuncularımıza aktarıp güzel bir sonuç almaya çalışacağız. Futbolcu kardeşlerime güveniyorum, güzel bir sonuçla Adana’dan döneceğiz” şeklinde konuştu.

“TRANSFER İÇİN HAZIRLIK YAPMADIM”
Kadroda bulunan oyunculardan memnun olduğunu belirten Yusuf Şimşek; “ Mevcut transfer yasağı kalksa bile transfer yapmayabiliriz. Şu an için öyle bir çalışmamız yok. Hiçbir şekilde transfer hazırlığı yapmadık. Elimizdeki oyunculara konsantre olduk” diye konuştu.

“TARAFTARIMIZIN GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”
Futbolumuzun olmazsa olması taraftardır diyerek Denizli halkına seslenen Teknik Direktör Yusuf Şimşek; “ Denizlispor taraftarı desteklediği zaman sonuna kadar takımının arkasında durur. Burada şampiyonluk ve düşme tehlikesi yaşadım.  Her zaman onların varlığı bizim için çok önemli olmuştur. Ben taraftarlarımızın geleceğini düşünüyorum. Bizde bize güvenenleri mahcup etmek istemiyoruz “ ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221