Skandal!

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu ile yardımcılarının, ‘Ankaragücü atkısıyla’ fotoğraf çektirmeleri taraftarların tepkisine yol açtı.

Skandal!

Kasımpaşa maçı öncesi Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktör Hakan Kutlu ile yardımcılarının, ‘Ankaragücü atkısıyla’ fotoğraf çektirmeleri yeşil siyahlı camiada büyük tepkiye neden oldu. Sosyal medyada dolaşan fotoğrafla ilgili Yukatel Denizlispor yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmazken; taraftarlar, Hakan Kutlu ve yardımcılarına ateş püskürdü.

“GÖNDERİLMESİNİ BEKLİYORUZ”

Yeşil Cephe Taraftar Grubu adına konuşan Zeki Turan, “Profesyonel bir şekilde yönetilen kulüplerde bu tarz şeylerle karşılaşmanız neredeyse imkansızdır. Bu resmin özrü bahanesi olmaz. Ankaragücü camiasının konuyla en ufak bir alakası yoktur, bir kulübün duruşu, vizyonu ve misyonu olmalıdır. Yetkili kişiler bu arkadaşa direk yol vermelidirler. Düşecekse şayet bu takım, bu gibi rol modellerle değil, kendi memleketinin öz evlatlarıyla düşmelidir. Geldiği günden beri takıma yarar sağlamayacağını düşündüğümüz, geldiği günden beride hiçbir varlık gösteremeyen bu kişi, bu vermiş olduğu pozla kredisini tüketmiştir, tüm şehir olarak istifasını değil, gönderilmesini bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER