SMS HAKKI MI BİTTİ? KİMSE MESAJ ATMADI...

Mali durumunu düzeltmek isteyen Denizlispor'da yönetimin başlattığı SMS kampanyası beklenen ilgiyi görmedi. Geçen süre içerisinde sadece destek için 400 SMS atıldı.

SMS HAKKI MI BİTTİ? KİMSE MESAJ ATMADI...

Spor Toto 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Denizlispor, bir yandan da mali durumu düzeltmek için yeni projelere başvurmuştu. Yeşil siyahlıların büyük umutlarla başlattığı SMS kampanyası büyük hayal kırıklığı yarattı.  1 Milyonu aşan nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık 21. kenti olan Denizli’de yeşil siyahlı takıma destek düşük kaldı.

8 BİN TL GELİR ELDE EDİLDİ

İlk olarak sadece Turkcell abonelerinin katılabileceği destek kampanyası 29 Aralık 2018’de başlamıştı.  ‘HOROZ’ yazıp 2020’ye gönderecek olan taraftarlar yeşil siyahlılara 20 TL bağışta bulunabilecekti. Yaklaşık 14 günde sadece 400 SMS bağışının gerçekleşmesi yönetimi de fazlasıyla üzdü. Denizlispor bu kampanyadan şu ana kadar sadece 8 Bin TL gelir elde etti. Bu rakam bir futbolcunun galibiyet primine bile denk gelmiyor.

BAŞKAN UMUTLUYDU AMA…

Kampanyadan oldukça umutlu olan Başkan Ali Çetin’in rakamlar karşısında şaşırdığı ve üzüldüğü kaydedildi. Bilindiği üzere Çetin sosyal medya üzerinden de tüm Türkiye’ye, Denizlispor’a sahip çıkmasını istemişti.  Yeşil siyahlı yöneticilerinde SMS kampanyasına olan ilgisizliğin nedenini sorguladığı ifade edildi.

DİĞER OPERATÖRLER İÇİN ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Yeşil siyahlı yönetimin Vodafone ve Türk Telekom hat kullanıcılarının da bağış kampanyasına destek olabilmesi için gerekli girişimlerini yaptığı öğrenildi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER