SON TEKLİF YAPILDI GOLCÜDEN YANIT BEKLENİYOR

SON TEKLİF YAPILDI GOLCÜDEN YANIT BEKLENİYOR

Denizlispor uzun süredir transferi için uğraş verdiği Poepon için beklemeye geçti. Yıldız oyuncunun menajerine son teklifi yapan yeşil-siyahlılar gelecek cevabı bekliyor.

Forvette Mehmet Akyüz’ün yanına takviye yapmak isteyen Denizlispor, Boluspor formasıyla harikalar yaratan Rydell Poepon transferi için son teklifini yaptı. Oyuncuya çok cazip bir teklif yapan Horoz, gelecek cevabı bekliyor.

Uzun süredir Poepon’un transferi için mesai harcayan Denizlispor yapılan ilk görüşmelerden başarısız ayrılmıştı. Bolu’dan aldığı paranın neredeyse iki katı fiyat çeken yeşil-siyahlı yönetim transferin olumlu ya da olumsuz bir an önce sonuçlanmasını bekliyor.

BOLU’DA ŞOV YAPTI
Poepon Boluspor forması altında 71 karşılaşmada 36 gole imza atarak süper bir performans gösterdi. 30 yaşındaki oyuncu kariyerinde de 384 karşılaşmada 11 2 gole imza attı ve golcülüğünü ispatladı.

ŞARTLARI KABUL EDERSE GELECEK
Takım içindeki dengeleri de fazla bozmak istemeyen Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek, “ Poepon şartlarımızı kabul ederse gelecek. Aksi halde alternatif görüşmelerimiz devam ediyor” diye konuştu. Başkan ayrıca yapılacak olan transferlerde Euro kurunun sabitlemek istediklerini söyledi

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER