SOSYAL MEDYA SAVAŞI MAÇIN ÖNÜNE GEÇTİ !

Yeni transferlerine lisans çıkartamadığı için genç kadroyla oynayan Karabük, tüm sıkıntılara rağmen teslim olmayarak zorlu Altınordu maçından 1 puanla ayrıldı. Ancak iki kulübün sosyal medyada yaşadığı atışma maçın önüne geçti.

SOSYAL MEDYA SAVAŞI MAÇIN ÖNÜNE GEÇTİ !

Maç öncesinde twitter hesabından garip bir paylaşımda bulunan Altınordu, “Sezonun ilk galibiyetini izlemek için bekliyoruz” dedi. U21 takımıyla maça çıkan ve 1 puan alan K. Karabükspor’da maç sonu rakibine twitter’dan cevap verdi: “İyi Seyiler!”BAŞKAN SOSYAL MEDYA YASAĞI GETİRDİ

Yaşanan olayların ardından Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, "Sitem etmeyi biliyorsak, özür dilemeyi de bilmemiz gerek." ifadelerini kullanarak, şu açıklamada bulundu:

"Organizasyon karakterimize ters bir durum yaşadık. Başarı hepimizin olduğu gibi, hata da hepimizindir. Kendimize ceza veriyoruz. Sosyal medyadan 1 ay ihraç ediyoruz kendimizi. Eylül ayında sosyal medyada olmayacağız. İnternet sitemizden de sadece maçlarımızı haber yapacağız. Bu bir ayda, 'Türkiye'nin Altınordu'su' sloganımıza layık bir organizasyon olmamız yolunda kendimizi gözden geçireceğiz. Gerçekten üzgünüz, hepimiz üzüldük. Tüm spor kamuoyundan ve özellikle Kardemir Karabükspor camiasından tekrar özür diliyoruz."

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER