SPONSORLU STAD İSMİNE "ATATÜRK" AYARI

Denizli Atatürk Stadyumu’nun isim hakkı için Bahçeşehir Koleji ile anlaşan Denizlispor, ‘Bahçehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olarak duyurduğu stadyumun yeni ismini gelen tepkiler üzerine kısa sürede değiştirdi. Atatürk ismi yine öne alındı ve stadyumun adı; “Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu” oldu

SPONSORLU STAD İSMİNE "ATATÜRK" AYARI

Denizli Atatürk Stadyumu’nun isim hakkı için Bahçeşehir Koleji ile anlaşan Denizlispor, ‘Bahçehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olarak duyurduğu stadyumun yeni ismini gelen tepkiler üzerine kısa sürede değiştirdi. Atatürk ismi yine öne alındı ve stadyumun adı; “Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu” olarak güncellendi.

Denizli Atatürk Stadyumu isim hakkını 2019-2020 sezonunun sonuna kadar sponsor olarak Bahçeşehir Koleji’ne veren yeşil siyahlılar ilk olarak stadyumunun yeni isminin ‘Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olduğunu duyurdu. Ancak sonrasında gelen tepkiler stadın isminin revize edilmesine neden oldu. Sosyal medya hesaplarından “Yapılan anlaşma gereği takımımızın iç saha maçlarını oynadığı Denizli Atatürk Stadyumu’nun adı 2019-20 sezonu sonuna kadar ‘Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olacak” açıklaması yapılırken ikili görüşmeler sonucunda stadyumun ismi ‘Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’ olarak değiştirildi. Kulüp resmi hesaplarından yaptığı açıklamada, “Kulübümüz ile Bahçeşehir Koleji arasında yapılan görüşmeler sonucunda Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu olarak değiştirilmesine karar verilen stadımızın adının ‘Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’ olmasına karar verilmiştir” denildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER