SUDAN UCUZ BİLET!

 SUDAN UCUZ BİLET!

Adana Demirspor yönetimi yarın karşılaşacakları Denizlispor karşılaşmasının bilet fiyatlarını açıkladı. Denizlispor taraftarlarına bilet 2 TL’den satışa çıktı.

Yarın saat 16:00’da başlayacak olan zorlu karşılaşma öncesi Adana Demirspor yönetimi bilet fiyatlarını açıkladı. Biletlerin çok ucuz olması ise dikkatlerken kaçmadı. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Muharrem Gülergin Tribünü 2 TL, Maraton Tribünü 4 TL Kapalı Tribünlerde 6 TL’den satışa çıktı. Misafir Tribün ise 2 TL’den satışa çıktı.

ADANA’DA MAÇA GİDENLER İZİNLİ SAYILACAK
Denizlispor karşılaşmanın oynanacağı maç saatinin mesai saatine denk gelmesi nedeniyle maça ilginin az olacağına dikkat çeken kulüp yönetimine yerel yönetimlerden destek geldi. Başta Adana Büyükşehir Belediyesi olmak üzere çevre ilçeler karşılaşmayı izlemek isteyen çalışanlarına izin vereceğini açıkladı.

“TEŞEKKÜR EDERİZ”
Kulüp gelen destekler üzerine resmi sitesinden bir teşekkür mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadeler yer aldı: “7 Mart Çarşamba günü saat 16.00'da kendi sahamızda oynayacağımız Denizlispor maçının çalışma saatine denk geleceğinden ve bu sebepten dolayı karşılaşmayı izlemek isteyen çalışanlarına izin verileceğini açıklayan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'e, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'a ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'a Adana Demirspor Kulübü olarak teşekkür ederiz.”

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER