TAHACAN: “HERKESİN SABIRLI OLMASI LAZIM”

Yeşil siyahlıların başarılı savunma oyuncusu Tahacan Velioğlu, “ Taraftarlar bize destek olsun. Masaya yumruğu beraber vurursak sezon sonunda güzel şeyler bizi bekleyecek” dedi.

TAHACAN: “HERKESİN SABIRLI OLMASI LAZIM”

Gençlerbirliği karşılaşmasının zor geçeceğini söyleyen Tahacan, “Zor bir maç bizi bekliyor. Bolu maçından farkı yok. O maçtan öncede konuşmuştum. İnşallah bu maçı da kazanırız. Geçen hafta 1 puan aldık ama güzel devam ediyoruz. Zor bir maçtı. İç sahada Balıkesirspor’un içinden farklı bir takım çıkıyor. Gençlerbirliği karşılaşmasını kazanıp seriyi devam ettirmek istiyoruz. Diğer karşılaşmaları da kazanıp ilk yarıyı lider tamamlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“HERKESİN SABIR OLMASI LAZIM”
“Taraftarlar iyi günde kötü günde bizi yalnız bırakmasınlar” diyen başarılı savunma oyuncusu, “ Sonuçlar ne olursa olsun. Maç maç gitmesinler. Sezon sonuna odaklansınlar. İnşallah beraber olursak, yumruğu beraber masaya vurursak sezon sonunda güzel şeyler bizi bekleyecek. O yüzden herkesin sabırlı olması lazım. Takıma ve camiaya karşı. Taraftarlarımız stadyumu doldurmaya devam etsinler. İnşallah yolun sonu güzel olacak” dedi.

FORMANIN HAKKINI VERMEYE ÇALIŞIYORUZ
Tahacan, Abdulkerim’le ilk kez Denizli’de beraber oynamadıklarını söyledi. Milli takımlarda da beraber oynadıklarını ifade eden genç savunma oyuncusu iyi bir ikili olduklarını, takımın iyi gidişatının kendilerini de etkilediğini açıkladı. Başarılı oyuncu formanın hakkını vermeye çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER