“Takıma ve teknik ekibe güveniyoruz”

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 11’nci haftasında Pazar günü Beşiktaş’a konuk olacak Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, “ Takıma ve teknik heyete güvendiklerini ifade eden Başkan Çetin, “İnşallah önümüzdeki maçlarda toparlayıp artık hak ettiğimiz yerlere gelmek istiyoruz” diye konuştu.

Ligde üst üste aldığı kötü sonuçların ardından sarsılan Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, “ Galip gelmeye herkesten çok biz istiyoruz. Artık bir an önce toparlanıp önümüze bakmamız gerekiyor. 3 İnşallah toparlayacağız” dedi.

“TAKIMIN TOPARLANACAĞINA İNANIYORUM”

Futbolcuların performansının ödenmeyen alacaklar nedeniyle olduğu yönündeki söylentilere de cevap veren Çetin, “ Şu anda eski futbolcularımız dahil hiçbir futbolcuya borcumuz yok. Sadece bu hafta ödediğim para 6 milyon TL. O konuda Türkiye’de örnek olacak kulüplerin başında biz gelebiliriz. Kimse bize laf edemez. İnsanların bizim hakkımızda laf edemeyeceği iki konu var, biri şeffaflık, diğeri gününde para ödeme. Konuşan varsa da ayıp eder. Bizim çok kötü bir durumumuz yok. 11 puanımız var. Sıralamada da kötü durumda değiliz ama aradaki puan farkı açılmaya başladı. Bu yüzden bir an önce toparlanıp önümüze bakmamız lazım. Takımın performansı artarak devam ediyor. İstatistiklerde de çıkar. Takımın önceki döneme göre daha çok koştuğuna inanıyorum. Bugün çok kötü bir futbol oynamadık. Ciddi eksiklerimiz vardı. 3 oyuncumuz olmayınca tabi ki zorladı. Ama ben takımın sürekli üzerine koyarak ilerlediğine inanıyorum. Mehmet hocam bu işi başarır. Hiç kimsenin de şüphesi olmasın. Biz uzun yıllar bu ligde kalıcıyız. İnsanlar konuşuyorlar. Onlarda kendilerine göre haklılar. Ama takımın toparlanacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“OYNATIP, OYNATMAMAK HOCANIN TERCİHİ”

Denizlisporlu taraftarların sevgilisi olan ve haftalardır oynatılmadığı için büyük tepkilerin oluştuğu Recep Niyaz’la ilgili de konuşan Başkan Çetin, “ Recep Niyaz bizim çocuğumuz. Ancak hiçbir hocanın işine karışmadım. Zaten doğru da olmaz. Oynatıp, oynatmamak hocanın tercihi… Aynı pozisyonda Aissati olduğu için belki hoca Aissati’yi tercih ediyor. Onu da oynatır, ikinci yarıda oynattı zaten. Ancak Mehmet Özdilek’in Recep’i neden oynatmadığına ben bir yorum yapamam” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER