'TAKIMIN DÜŞMESİ DEMEK, ŞEHRİN DÜŞMESİ DEMEKTİR'

 'TAKIMIN DÜŞMESİ DEMEK, ŞEHRİN DÜŞMESİ DEMEKTİR'

Denizlispor Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, Samsunspor karşılaşması öncesi sağduyu çağrısında bulundu ve Denizli’de yaşayan herkesi göreve davet etti.
 

Yeşil-siyahlıların efsane ismi ve Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, kritik Samsunspor karşılaşması öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Samsunspor karşılaşması kaderimizi belirleyecek diyen Ertuğrul, “  Yüzdük yüzdük sonuna kuyruğuna geldik. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz gerekiyor. Hocamıza, teknik ekibimize ve oyuncu grubuna inancımız tam. Takımımızın durumu iyi, sakin ve sabırlı olan, sinirlerine hakim olan sonuca gidecek. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

“DESTEK BEKLİYORUZ”
“Haberler geliyor. Samsun’da inanılmaz bir seferberlik ilan edildiğini de görüyoruz” diyen Ertuğrul, “ Bizlerde şehrimizden destek bekliyoruz. Denizlispor, Denizli’nin markası. Denizlispor’un düşmesi şehrin düşmesi demektir. O yüzden şehrimizin ileri gelenlerinden ve sivil toplum kuruluşlarımızdan destek bekliyoruz. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Herkes bize güvensin” şeklinde konuştu.

TEPKİLERE AÇIKLIK GETİRDİ
Samsunspor ve Adanspor’un ligde kalma savaşında dezavantajlı olduğunu söylemesi üzerine çeşitli tepkiler alan Ertuğrul, bu konuya da açıklık getirdi. “Herkes lafı istediği yere çekiyor” diyen Ertuğrul, “  Fikstür, puan ve avantaj anlamında bazı takımların dezavantajlı olduğunu söyledim. Ama herkes lafı istediği yere çekti ve anlamak istediği gibi anladı. Şu anda şartlar herkes için eşit” diye konuştu.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER