TANDOĞAN VE PALAZ LİSTEDE…

Yeşil siyahlılar hoca konusunda aceleci olmayacak. İlk etapta Ali Tandoğan ve Koray Palaz isimlerinin ön plana çıktığı yeşil siyahlılarda yönetim de kendi arasında fikir alışverişinde bulunacak.

TANDOĞAN VE PALAZ LİSTEDE…

Alınan 3-0’lık Ümraniyespor yenilgisinin ardından Teknik Direktör Osman Özköylü’nün görevine son veren Denizlispor hoca konusunda aceleci olmayacak.  Konuyla ilgili açıklamada bulunan Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “Öncelikle bu yenilgiyi unutmayacağımızı söyleyeyim. Hoca konusunda da aceleci olmak istemiyoruz. Bizi arayan isimler var. Bizim kendi görüşeceğimiz isimler de var. Ama şu an çok erken. İlk önce yönetim kurulu toplantısını yapıp ondan sonra bu konuları da masaya yatıracağız” diye konuştu.

Yeşil siyahlıları 2015-2016 sezonunda mucizevi bir şekilde ligde tutan Koray Palaz, “Denizlispor’la farklı bir bağımız var. Orada ilk yarısı gergin ve stresli geçen bir maceramız olmuştu. Denizlispor’daki bu maceramız yarım kalmıştı. Eğer biz Denizlispor’a tekrar dönersek inşallah daha güzel, güneşli günlerin olduğu bir maceramız olur. Denizlispor çok büyük bir camia, her zaman bir üst ligi düşünmesi ve Süper Lig’de olması gereken bir takımdır.” dedi.

Denizlispor’da futbolculuk, sportif direktörlük ve teknik direktörlük yapan Ali Tandoğan’ında yeşil siyahlılardan teklif gelmesi halinde geri çevirmeyeceği öğrenildi. İki teknik adamda Denizlispor’un Ümraniyespor karşılaşmasını yerinden takip etmiş ve Osman Özköylü, Ali Tandoğan’ı kastederek ağır sözler söylemişti. 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER