Taraftar rekor kırdı… 3 saatte 5 bin bilet satıldı!

Denizlispor, Ümraniyespor karşılaşması biletleri dün saat 11:00’de satışa çıktı. Yeşil-siyahlı taraftarların zorlu maçın biletlerine yoğun ilgi göstermesi ve kombineler dahil 5 bin biletin günler öncesinden satılması yüzleri güldürdü.

Taraftar rekor kırdı… 3 saatte 5 bin bilet satıldı!

Spor Toto 1. Lig’in 25. Haftasında oynanacak Abalı Denizlispor-Ümraniyespor karşılaşması biletleri satışa çıktı. Saat 11:00’de satışına başlanan biletlere taraftar büyük ilgi gösterdi. Kısa süre içerisinde kombineler dahil 5 Bin bilet satıldı. Kulüpte yaptığı açıklamada, “Kulübümüzün Ümraniyespor maçı için saat 11.00'de satışa sunduğu biletler 3 saat içinde 5000 adet satılarak sezon başından bu yana en kısa zamanda en yüksek satış miktarına ulaştı” denildi.

Fiyatlar değişmedi

Yeşil siyahlı kurmaylar bilet fiyatlarını; Gold ve VIP tribün 100, kapalı B ve D üst 35, kapalı A ve E üst 25, kapalı A ve E üst 25, maraton 15, kale arkası ve misafir seyirci biletini ise 10’ar TL’den satışa çıkardı.

5 tribün cezalı ama …

Son maçlarda kapalı gişe oynayan yeşil-siyahlılarda 5 tribün cezalı konumda… Son iç saha maçında çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle D Üst ile G,H,I ve J tribünlerinde tüm passolig kartları bloke edilmişti. Bir maçlık ceza 3472 taraftarın stada girememesine neden oldu. Cezadan dolayı yeşil-siyahlı kurmayların biletleri erken satışa çıkarması faydalı oldu. İlk 3 saatte kombineler dahil 5 Bin biletin satılması da Ümraniye maçının kapalı gişe oynanacağını işaret ediyor. Kulüpte Pazartesi günü saat 19:00’da oynanacak karşılaşması öncesi taraftarlarına biletlerini maç gününden önce almaları konusunda uyarılarda bulundu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211