TARAFTAR SAHAYI DAR ETTİ!

Yeşil siyahlılar Giresunspor’u 3-2 mağlup etti ancak galibiyette aslan payı taraftarındı. Yaklaşık 11 bin kişi tribünlerdeki yerini aldı ve muhteşem bir görsel şölen oluşturdu.

TARAFTAR SAHAYI DAR ETTİ!

Denizlispor taraftarları Giresun karşılaşmasına yoğun ilgi gösterdi. Hafta içerisinde yapılan çağrılar sonuç buldu. Yaklaşık 11 bin biletli seyirci Denizli Atatürk Satadyumu’ndaki yerini aldı.

GÖRSEL ŞOVLAR BÜYÜLEDİ

Karşılaşma öncesi Fetih 1453 Mehteren Takımı taraftarları coşturdu. Maraton tribünündeki taraftarların koreografisi ise görülmeye değerdi.  Taraftarlar“ The Gotfather İs Back” yazılı bir pankart açtı. Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri de önemli karşılaşmayı taraftarlarla birlikte izledi. Yeşil siyahlılar devre arasında da İbrahim Tatlıses’in ‘Haydi Söyle’ şarkısını hep bir ağızdan söyledi.

Taraftarlar karşılaşmanın hakemi Kadir Sağlam’ın verdiği aleyhte kararlar sonrası adeta çileden çıktı. Giresunspor’un 2. Golünü atan Volkan Okumak sevincini Denizlispor taraftarı önünde yapınca saha su yağmuruna tutuldu.

Tribünlerde de taraftarlar arasında  zaman zaman itişmeler yaşansa da olaylar güvenlik ekiplerinin müdahalesiyle olaylar büyümeden yatıştırıldı.

Tansiyonun yükseldiği dakikalarda da Sağlam’a kapalı tribünden su atıldı. Ayağına isabet eden su şişesine aldırmayan genç hakem büyük tepki topladı.

“ARTIK ÖNÜMÜZ AÇIK”

Yeşil siyahlıların Sportif Direktörü Veli Acar, taraftara ayrı bir parantez açtı. “Maçı kazanmamız için taraftar her şeyi yaptı” diyen Acar, “Bizim adımıza zor geçmesi beklenen bir karşılaşma oynadık. Arkadaşlarımı kutluyorum.  Denizlispor taraftarına teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık. Maçı kazanmamız için her şeyi yaptılar. Muhteşem bir galibiyet aldık. Artık önümüz biraz daha açık” dedi.

Kaptan Veli hakem hakkında da konuştu. Ortada kalan pozisyonlarda takdir hakkını hep rakipten kullandı açıklamasını yapan Veli, “ Ortada kalan pozisyonları hep bizim aleyhimize verdi. 3. golde Allah’tan faul çalmadı. Çalmış olsaydı bardağı taşıran son damla olurdu” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER