TARAFTAR YÜKSEKTEPE’YE MİNNETTAR

Denizlili iş adamı Hasan Yüksektepe, yeşil siyahlıların deplasmanda oynadığı son Altınordu karşılaşması için taraftarlara otobüs temin etti ve davranışıyla örnek oldu. Yeşil siyahlı taraftarlarda Yüksektepe’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

TARAFTAR YÜKSEKTEPE’YE MİNNETTAR

Altınordu deplasmanında 600 kişilik Denizlispor korosu adeta İzmir’i inletti. Çok sayıda otobüsle İzmir’e çıkarma yapan yeşil siyahlı taraftarlara en büyük desteği Yüksektepe Marketleri sahibi Hasan Yüksektepe verdi. Zorlu deplasmanda taraftarların yerlerini almasını sağlayan Yüksektepe’ye yeşil siyahlı taraftarlarda karşılıksız bırakmadı. Denizlisporlu Taraftarlar Platformu ve Çınar Horoz Gençlik taraftar grupları Yüksektepe’ye teşekkür etti. Denizlisporlu Taraftarlar Platformu Başkanı Bilhan Yılmaz, “ Altınordu deplasmanına gitmemiz için bizlere destek olan Hasan Yüksektepe’ye çok teşekkür ederiz. Denizlispor’un ve taraftarın yanında  olması bizleri çok mutlu etti” dedi. Çınar Horoz Gençlik taraftar grubu Başkanı Okan Karcı ve diğer taraftar grupları temsilcileri Soner Civli ve Haydar Varan’da Yüksektepe’ye emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Yeşil siyahlılar Altınordu deplasmanında takımlarına çok büyük destek göstermiş ancak karşılaşma İzmir ekibinin 4-0’lık üstünlüğüyle sona ermişti.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER