TARAFTARA KÖTÜ HABER!

Denizlispor’da bilet fiyatlarına zam yapıldı. Yönetim Kurulu yaptığı değerlendirme sonucu İstanbulspor ile oynayacağı karşılaşmada ve bundan sonraki iç saha maçlarında geçerli olacak bilet fiyatlarında güncelleme yapılması kararı aldığını açıkladı.

TARAFTARA KÖTÜ HABER!

Süper Lig yolunda yoluna emin adımlarla devam eden Denizlispor’da yönetim bilet fiyatlarına zam yapma kararı aldı. Alınan karara ilişkili olarak; turnike geçiş ücretleri, ilgili banka komisyonları ve diğer takımların bilet fiyatları göz önünde bulundurulduğu ve bu nedenle fiyatlarda zama gidildiği kaydedildi.

İŞTE YENİ YENİ FİYATLAR

Alınan karara göre İstanbulspor karşılaşması ve bundan sonraki iç saha karşılaşmalarında, VIP ve GOLD Tribünler: 100 TL, Kapalı B ve D Üst Tribünler: 35 TL, Kapalı A Üst ve E Üst Tribünler: 25 TL, Kapalı A Alt ve E Alt Tribünler: 25 TL, Maraton Tribünü: 15 TL, Kale Arkası Tribünü: 10 TL ve Misafir Tribünü: 10 TL’den satışa çıkacak.

ESKİ FİYATLAR NASILDI?

Daha önce VIP ve GOLD Tribünler 75, B ve D Üst Tribünler 25, A Üst ve E Üst Tribünler 25, A Alt ve E Alt Tribünler 15, Maraton Tribünü 10, Kale Arkası Tribünü ve Misafir Tribün 5 TL’den satılıyordu.

EN AZ 10 BİN TARAFTAR BEKLENİYOR

Bu sezon Denizli Atatürk Stadyumu’nda takımlarına büyük destek veren ve tribünleri dolduran taraftarların gelen zamlara nasıl tepki vereceği bilinmiyor. Giresunspor karşılaşmasında 10 Bin 700, Gençlerbirliği karşılaşmasında da15 Bine yakın taraftar tribünleri doldurmuş ve takımlarına 90 dakika sahip çıkmıştı. Yeşil siyahlı yetkililerde İstanbulspor karşılaşmasında en az 10 Bin taraftar bekliyor. Gençler karşılaşmasında 130 Bin TL gişe hasılatı elden eden Horoz’un sıcak paraya ihtiyaç duyduğu için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER