TARAFTARA SAKİN OLUN ÇAĞRISI… SMS KAMPANYASI GELİYOR…

Denizlispor Yönetim Kurulu Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararları açıkladı. Yeşil siyahlılar kulübe destek olmak isteyen taraftarlar için SMS kampanyası başlatacaklarını açıklarken, Giresunspor karşılaşmasında yaşananlarla ilgili gerekli itirazların yapıldığını, taraftarların bundan sonraki karşılaşmalarda sakin kalmaları konusunda uyarılarda bulundu.

TARAFTARA SAKİN OLUN ÇAĞRISI… SMS KAMPANYASI GELİYOR…

Denizlispor, Yönetim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararları paylaştı. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda kulübe ek gelir getirecek çalışmalar yapıldığı gözlenirken, taraftarlara da uyarı geldi.

BAYRAKLARA YÜZDE 100 ZAM

Yeşil siyahlılar kulübe destek olmak isteyen taraftarlar için SMS kampanyası başlatacağını açıkladı. Kampanyayla ilgili gerekli çalışmaların başladığı ve detayların netleşmesinin ardından kamuoyuna gerekli bilgilendirmenin yapılacağı kaydedildi. Ayrıca şehrin dört bir yanına asılan bayrakların fiyatlarıyla ilgili de düzenleme yapıldı. Daha önce 1250 TL olan fiyatlar yüzde 100 zamla 2 bin 500 TL’ye çıkarıldı.

TARAFTARA SAKİN OLUN ÇAĞRISI

Temsilcimiz Giresunspor maçında yaşanan tribün ve saha olayları ile ilgili gerekli mercilere itirazları gerçekleştirdiğini açıkladı. Yeşil siyahlılar bundan sonra iç sahada oynayacağı karşılaşmalarında daha dikkatli olunması konusunda ricada bulundu. Türkiye’de tel örgüleri kaldıran ilk şehir olduklarının altını çizen Horozlar, saha içerisinde ne olursa olsun yapılacak olan her taşkınlığın kulübe zarar olarak döneceğini üzerine basa basa belirtti.

PROTOKOLE TRİBÜNÜNE AYAR GELİYOR

Ayrıca 3-2 sona eren Giresunspor karşılaşmasında protokol tribününde yaşanan yoğunluk nedeniyle birçok misafir takım yöneticisi ve yönetim kurulu üyelerinin maçı ayakta izlemek zorunda kaldığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte yapılacak ortak çalışma ile protokol tribününde gerekli düzenlemelerin yapılacağı açıklandı.

Son olarak yeşil siyahlıların Denetim Kurulu’nu göreve çağırarak Ali Çetin döneminin genel kurula kadar incelenmesini istedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER