Taraftarın çabası yetmedi! Maraton 25 TL…

Bilet fiyatlarındaki düzenlemeler nedeniyle satışa çıkarılamayan Maraton Tribün biletleri Çarşamba günü saat 14:00’te 25 TL’den satışa çıktı. Yeşil-siyahlı taraftarlar ise biletlere yoğun ilgi gösterirken yapılan zamma da büyük tepki verdi.

Taraftarın çabası yetmedi! Maraton 25 TL…

Yeşil-siyahlılarda bilet bilinmezliği sona erdi. Şampiyonluk maçı için bilet fiyatlarında zam yapan yönetime tepki koyan taraftarların çabası yeterli olmadı. Maraton Tribün biletleri 25’er TL’den satışa sunuldu. Yeşil-siyahlı yönetim Salı günü saat 11:00’de Maraton Tribün dışındaki biletleri zamlı olarak satışa sunmuştu. Gelen tepkiler üzerine Maraton Tribün biletlerinin ileri bir tarihte satışa sunulacağı kaydedilmişti. Yapılan görüşmeler neticesinde alınan karar değişmedi ve biletler 25 TL’den satışa çıktı. Farklı kaynaklar gelen tepkiler üzerine fiyatların değişeceğini açıklamıştı ancak yapılan açıklama sonrası tartışmalarda sona erdi.

KULÜPTEN DESTEK AÇIKLAMASI!

Yeşil-siyahlı kulüpte bilet fiyatlarıyla ilgili açıklamada bulundu. “Taraftarlarımızın kulübe destek olmasını istiyoruz” diyen Horozlar, Yönetim Kurulu imzalı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Unutulmamalıdır ki, süper lige çıkma coşkusunu yaşayabileceğimiz bu önemli karşılaşmada tüm Denizli halkını coşkumuza ortak olmaya davet ediyoruz. Kulübümüzün zor dönemlerden geçerek Süper Lig kapısına dayandığı bu günlerde taraftarlarımızın kulübümüze destek olmasını istiyoruz. O SENE, BU SENE!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip Aker
Galip Aker - 3 yıl Önce

Yönetimin yaptığı gerçekten doğru değil, taraftar yağmur çamur demeden hem iç sahada hemde deplasmanda takımı yalnız bırakmadı. Bilet fiyatları gerçekten pahalı

SIRADAKİ HABER