TARAFTARLARA SÖZ GEÇİREMEDİ

Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele eden Çal Belediyesporlu futbolcular, bir grup taraftarla spor salonunda voleybol maçı yaptı. Sahada rakiplerine korku salan Çal Garası’nın yıldızları voleybol maçında taraftarlara söz geçiremedi.

TARAFTARLARA SÖZ GEÇİREMEDİ

Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele eden Çal Belediyesporlu futbolcular bir grup taraftar ile spor salonunda voleybol karşılaşması yaptı.  Özel sektör ve kamu sektöründe görevli Çal Garası taraftarları, çekişmeli geçen maçta futbolcuları 3 – 2 mağlup etmeyi başardı.

YALABIK: “HALKIMIZLA KAYNAŞACAĞIZ”

Çal Garası’nın teknik direktörü Aydın Yalabık’ta gerçekleştirilen voleybol maçında hünerlerini sergiledi. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Yalabık, “Taraftarlarımız ile güzel bir etkinlikte bir araya geldik.

Bu tür etkinlikler, taraftar ile futbol takımı arasındaki ilişkiyi olumlu etkileyecek, bizimde motivasyonumuzu arttıracaktır. Bu tür etkinlikleri sık sık yapıp, halkımız ile kaynaşacağız” dedi. Yalabık, Süper Amatör Lig’de şampiyon olacaklarına yürekten inandığını ifade ederek, Cumartesi günü saat 14:00’te oynayacakları Nikferspor maçına Çallı taraftarları davet etti.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER