TASARIMLAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TASARIMLAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Denizlispor bu sezon store mağazasında satılacak olan ürünlerle ilgili sosyal medya hesaplarından taraftara tasarlanan ürünleri taraftarın beğenisine sundu.

Horoz’da mağazacılık anlamında da çalışmalar sürüyor. Bu sezon taraftarı mutlu etmek isteyen yeşil-siyahlılar saha dışında da çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil-siyahlılar sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “ Önümüzdeki sezon Denizlispor Store mağazamızda satılmak üzere tasarlanan ürünlerimizi beğeninize sunuyor, sizlerin fikirlerini önemseyerek yeni sezona merhaba demek istiyoruz!  Tasarımlarınızı ve tasarım fikirlerinizi #DenizlisporStore etiketiyle bize ulaştırabilirsiniz!” şeklinde bir paylaşımda bulundu ve taraftara kulak verdi.

ÜRÜNLER SINIFI GEÇTİ
4 adet yeni ürün tanıtan yeşil-siyahlıların sunduğu ‘Taraftar forması, Denizlispor armalı şapka, Denizlispor bayrağı ve Horoz temalı tişört’ taraftarın beğenisini kazandı.

TARAFTAR TASARIMLARI DA YER ALACAK
Ürün çeşitliliğini arttırmak ve yeni sezonda kusursuz bir hizmet vermek isteyen kulüp, yeşil-siyahlı taraftarlar tarafından da  tasarlanan ürünler arasından seçtiği ürünleri store mağazasında yer verecek.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193