TATAR; 'HEDEFİMİZ PROFESYONEL LİG'

TATAR; 'HEDEFİMİZ PROFESYONEL LİG'

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın göreve gelmesinin ardından 2.Amatör ve 1.Amatör Küme’de yenilgi almadan çifte şampiyonluk yaşayan Çal Karası, bu sezona da Denizli Süper Amatör Küme’de şampiyonluk parolası ile yola çıktı.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın göreve gelmesinin ardından 2.Amatör ve 1.Amatör Küme’de yenilgi almadan çifte şampiyonluk yaşayan Çal Karası, bu sezona da Denizli Süper Amatör Küme’de şampiyonluk parolası ile yola çıktı. Süper Amatör Küme’de mücadele eden Çal Belediyespor’da hedef belli. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Çal Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Tatar, “Göreve geldiğimizde Çal’da futbol şubesi kapalıydı. Futbol ayrıştırmaz, birleştirir mantığıyla tekrar futbol şubesini hayata geçirdik. Geçtiğimiz iki yılı çok başarılı geçirdik. Bu sene süper amatördeyiz. Hedefimiz; profesyonel lig. O mantıkla o hedefe kilitlenerek gidiyoruz” diye konuştu.

“SOKAKTAKİ ÇOCUKLARI FUTBOLA ÇEKTİK”

Altyapılarında 150’ye yakın sporcularının olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Tatar, “Sokaktaki çocukları futbola çektik. Süller’de, Akkent’te, Kabalar’da futbol okulu açtık. A takımının asıl görevi genç oyunculara vitrin olabilmektir. Şu anda kadromuzdaki tüm oyuncularımızın karakter yapısı güçlü. Amatör spor kulüplerine federasyon tarafından hiçbir destek yok. Aslında olması gerekiyor. Süper life ve profesyonel liglere destek var. Nice amatör kulüplerini biliyorum. Sporcular maç yemeği yemeden müsabakalara çıkıyorlar. Böyle olunca nasıl olacak? Nasıl futbolcu yetişecek ”diye konuştu.

 YÖNETİM KURULU KİMLERDEN OLUŞUYOR

Çal Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adnan Tatar önderliğinde oluşan yönetim kurulu üyelikleri şu isimlerden oluştu: Başkan yardımcılığına Erdinç Hayta, Asbaşkanlığa Süleyman Semerci, Basın ve Halkla İlişkiler’den Sorumlu Asbaşkanlığa Ahmet Deda, Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkanlığa Halil Ayhancı, Ar-Ge’den Sorumlu Asbaşkanlığa İbrahim Çobanoğlu, Sağlık İşleri’nden Sorumlu Asbaşkanlığa İbrahim Çıplak getirilirken, Ali ihsan Keskin, Hüseyin Kasap, Aykut Özkan, Gazi Gürcan, Akif Uygun, Metin Karabulut ise, yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. Denetleme Kurulu üyeliklerinde ise, Mehmet Sarı ile Süleyman Alkan bulunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER