TATAR: 'İÇİM YANIYOR, İZMİR TAKIMLARI YERİNE KEŞKE BİZLER OLSAYDIK'

TATAR: 'İÇİM YANIYOR, İZMİR TAKIMLARI YERİNE KEŞKE BİZLER OLSAYDIK'

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup’ta sezona şampiyonluk parolası ile başlayan, ancak mutlu sona ulaşamayan ve bu amacını gelecek sezona öteleyen Çal Belediyespor’un Başkanı Adnan Tatar, “Denizli koca bir çınar, Çal, Kale ve Sarayköy’de bu çınarın dalları. Sarayköy düştü, Kale ve Çal şampiyon olamadı. Hepimize geçmiş olsun” dedi.

Samimi açıklamalarda bulunan Başkan Tatar, “ Biz yarıştan koptuktan sonra Kale Belediyespor’un şampiyon olmasını çok istedik ama olmadı. Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Serinhisarspor’a şimdiden başarılar diliyorum. Onlar da bizim kardeşimiz” dedi.

TATAR’DAN DOSTHANE MESAJLAR
Denizli kulüplerine çağrıda bulunan Tatar,  “Hem bizim hem de diğer kardeş kulüplerimizin bazı hataları oldu. Bazı futbolculara hak ettiklerinden çok para verildi. Piyasayı bizler kızıştırdık. Bu fırsatı da futbolcular çok iyi değerlendirdi. Gelecek sezon aynı hataları yapmayalım” diye konuştu.

SADECE 1 FARK VAR
Sarayköyspor’un küme düştüğü grupta diğer Denizli takımlarından hangisi sezonu üst sırada tamamlarsa Play-Off oynamayacak. Üç Denizli takımı arasındaki sıralamada ikinciliği elde edecek olan ekip Tavas ile Play-Off maçı oynayacak. Çal Garası’nın Başkanı Adnan Tatar, “Bizim 41, Kale’nin 42 puanı var. Son iki haftaya girildi. Biz centilmence mücadele ediyoruz. Hedefimiz ligi Kale’nin üstünde tamamlamak. Bunu da başaracak güçteyiz. Hala içim yanıyor. İzmir takımları olacağına keşke Denizli takımlarından biri şampiyon olsaydı” dedi.

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER